Výsledky 2021

Děti nejmladší 1-3 roky (2018-2020) – dívky    60 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
164Liliana Gálová201800:00:29
213Anežka Špičáková2019TJ Liga 100 Olomouc00:00:30
375Julie Klestilová201900:00:31
427Kristýna Houšťavová201800:00:32
59Linda Čiklová201900:00:35
695Anička Doubravová201800:00:37
792Amálka Kubánková201800:00:38
836Markéta Kantorová201900:00:53
98Alžběta Zajíčková201900:00:55
1026Markéta Mušková201800:00:57
1156Julie Karjíčková2019--
1286Dominika černá2019--

Děti nejmladší 1-3 roky (2018-2020) – chlapci    60 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
161Jiří Ondruch201800:00:22
25Eliáš Kožela201800:00:23
390Jiří Jedlička201800:00:28
487Jakub Steiner201800:00:30
5100Levente Ruppert201800:00:32
663Kryštof Heřman201800:00:40
7110Daniel Fritscher201900:00:43
82Benjamin Jochec201900:00:44
951Adam Bečica201900:00:49
10105David Fabián000000:00:55
11104Robert Vícha000000:00:57
124Jáchym Doubek2019--
1318František Rumplík2020--
1430Tobiáš Nedvěd2020--
1555Vít Sedlák2020--
1689Janek Peňaška2020--

Děti MŠ 4-5 let (2016-2017) - dívky    100 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
116Tereza Gálová201600:00:23
294Anežka Petřivalská201600:00:24
381Viktorie Kolmašová201600:00:25
466Adéla Nečasová201700:00:26
574Ema Klestilová201600:00:27
693Eliška Petřivalská201600:00:28
799Luca Ruppert201600:00:29
847Daniela Burke201600:00:30
970Beáta Greplová201700:00:31
10112Barbora Sotolářová201700:00:32
1119Alžběta Kuchaříková2017B7 Team00:00:36
12117Natálie Novotná2017--

Děti MŠ 4-5let (2016-2017) – chlapci    100 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
110Ondřej Čikl201600:00:21
291Martin Kubánek201600:00:22
321Oldřich Doubek201600:00:23
47Maxmilian Leszczynski2016Ladermon Team00:00:24
537Patrik Kantor201600:00:24
688Jiří Bittner201700:00:25
743Eduard Štěpán201700:00:26
8111Nicolas Zápařka201600:00:27
917Vojtěch Rumplík201700:00:29
1084Jiří Kozák201600:00:35

Děti 1.+2. třída 6-7 let (2015-2014) - dívky    200 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
168Eliška Valová201400:00:41
220Elen Peňášková2014Ladermon Team00:00:44
348Sofie Burke201400:00:46
460Hana Ondruchová201500:00:50
552Natálie Žůrková201500:00:52
645Ivana Štěpánová201400:00:53
715Nikola Gálová201400:00:53
8107Tereza Vávrová201500:00:54
953Sofie Procházková201500:00:54
1098Lilla Ruppert201400:00:55
1196Amálka Doubravová201500:00:57
1297Karolína Kloudová201500:00:58
1382Kristýna Uvírová201500:00:59

Děti 1.+2. třída 6-7 let (2015-2014) – chlapci    200 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
142David Bečica201400:00:43
276Pavel Grossmann201400:00:44
357David Krajíček201500:00:45
4114Václav 201500:00:46
571Richard Novák201400:00:47
667David Nečas201400:00:48
7109Thomas Cimprich201400:00:50
825Filip Vrastil201400:00:52
9117Matyáš Novotný201400:00:53

Nejmladší žactvo 8-9 let (2013-2012) - dívky    400 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
158Zuzana Krajíčková201200:01:32
238Terezie Kantorová201200:01:33
349Valerie Kohoutková201200:01:42
429Sofie Nedvědová201300:01:49
569Veronika Greplová201300:02:01
683Laura Kozáková201200:03:22

Nejmladší žactvo 8-9 let (2013-2012) - chlapci    400 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
140Jakub Heřman201300:01:32
285Tomáš Pavlíček201200:01:38
3113Antonín Sotolář201200:01:41
4103Michal Ilík201300:01:42
5102Filip Cankař201300:01:44
624Adam Vrastil201200:01:57
746Vítězslav Štěpán201200:02:19
822Pavel Brulík201300:02:25

Děti přípravka 10-11 let (2011–2010) - dívky    600 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1116Nella Kňávová201000:02:10
259Karolína Indráková201000:02:16
311Anna Krňávková2010AK Olomouc00:02:19
435Alžběta Švastalová201000:02:25
572Lucie Nováková201100:02:46
654Katie Zbíralová201100:03:26

Děti přípravka 10-11 let (2011–2010) – chlapci    600 (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
139Tomáš Kantor201000:02:10
2115Mikuláš Kňáva201000:02:12
333Ferdinand Kotyza201000:02:19
479Tadeáš Krov201000:02:22
578Kryštof Šulc201000:02:38
6108Nikolas Cimprich201100:02:52
7106Vít Langer201100:02:59

Mladší žactvo 12-13 let (2009–2008) – dívky    1100 (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
173Lucie Odložilová200900:05:01
250Ema Kohoutková200900:05:48

Mladší žactvo 12-13 let (2009–2008) – chlapci    1100 (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1101Jakub Langer2008TJ Uničov00:04:50
280Tomáš Molnar200900:05:06

Starší žactvo 14-15 let (2007–2006) – dívky    1500 (asfalt + terén)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Starší žactvo 14-15 let (2007–2006) – chlapci    1500 (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
177David Krov200600:05:25
2118Matěj Novák200700:05:38
332Albert Kotyza200700:06:12

Muži A – do 39 let (1982 a mladší)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
144David Pelíšek1990Salomon00:29:15
241Tomáš Steiner1986AK Drnovice00:31:45
36Jiří Peňaška1982Ladermon Team00:38:45
459Tomáš Krejčí1986TJ Liga 100 Olomouc00:40:18
556Jiří Dohnal1983Těšetice00:46:00
639Michal Velešík1986Lipník00:56:12
715Petr Cimprich1986Nordic walking Olomouc00:57:07
810Tomáš Krajíček198300:58:05

Muži B – 40-49 let (1981-1972)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
151Ladislav Sás1972SK Vyhlídka Šternberk00:37:11
253Petr Odložil1978Hvězdné nebe00:37:30
355Jan Kuchař1976SDH Vojnice00:39:17
416Patrik Pataki1980AK Drnovice00:39:59
554Jindřich Protivánek1980SDH Vojnice00:40:57
662Tomáš Tvarůžka1972Kroměříž00:41:50
761Petr Ondryáš1980TJ Liga 100 Olomouc00:41:51
829Petr Štěpán198000:51:04

Muži C – 50-59 let (1971-1962)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
119Jarda Martinek1969TRISK Olomouc00:36:39
222Marek Zatloukal1965TJ Liga 100 Olomouc00:39:08
345Petr Matějík1964Cyclo Racing00:39:10
450Jiří Černoch1967TRISK Olomouc00:40:43
540Jaroslav Trojan1962TJ Liga 100 Olomouc00:41:03
633Jiří Bubeník1969AK Drnovice00:43:41
748Radim Eliáš1970Vysoké Mýto00:44:36
846Petr Hradil1970Mýdlo00:45:00

Muži D – 60-69 let (1961-1952)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
136Tomáš Píchal1960Růžďka00:41:11
237Ladislav Špacír1955Loko Břeclav00:42:25
325Tomáš Písek1959Liga 10000:48:58

Muži E – 70 let a více (1951 a starší)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
158Jaromír Vaněk1948TJ Liga 100 Olomouc00:45:14
220Jiří Morávek1947TJ Liga 100 Olomouc00:45:15
334Jan Vodička1945Radslavice00:45:31

Ženy F – do 39 let (1982 a mladší)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
143Zuzana Koutná1988Lipník nad Bečvou00:30:05
257Jana Václavková198900:30:37
331Jana Fritscherová199000:30:51
452Ivana Doležalová1982SK Vyhlídka Šternberk00:32:50
535Markéta Širočková199900:35:11
611Barbora Nečasová198400:36:36
75Anna Bavlšíková198300:38:44

Ženy G - 40-49 let (1981-1972)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
142Edita Vrzalová1979Lipník nad Bečvou00:31:18
230Lenka Doubravová198000:33:22
360Linda Lorencová1976TJ Liga Olomouc00:33:29
49Petra Homolová197400:33:34
513Ilona Švastalová198100:33:52
647Petra Eliášová197400:34:51
732Světlana Petříková197500:37:42
818Jana Soukupová198000:48:12
917Lucie Vraštilová197900:48:14

Ženy H – nad 50 let (1971 a starší)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
127Marie Hynštová195700:33:53
226Hana Tovaryšová1961SK Přerov00:38:04
31Božena Koutná196500:42:58

Junioři, Juniorky - 16 – 19 let (2005 – 2002)    3 km, 7 km, 9 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
177Lucie Havlová2002MU Brno00:15:41
224Barbora Kristová2002UP Olomouc00:20:01

Příchozí    3 km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
138Tomáš Molnar2009Molnar Team00:15:57
27Iva Ilíková198000:19:30
38Michal Ilík201300:19:31
421Jiří Molnar1966Molnar Team00:19:59

Tělesně postižení dle počtu přihlášených    3 km, 7 km, 9 km

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.