Startovní listina

Startovní čísloJménoRok narozeníza organizaciStatus
1Jan Heřman1984Heřmíci
1Eliáš Heřman2020Heřmíci
2Ingrid Heřmanová2011
2Kryštof Heřman2018Heřmíci
3Pavla Kašparová1982
3Ingrid Heřmanová2011Heřmíci
4Petr Štěpán1980
4Petr Němeček2010
5Jaroslav Trojan1962TJ Liga 100 Olomouc
5Tereza Němečková2012
6Lenka Doubravová1980
6Daniel Hanák2010
7Daniela Burke2016
7Radek Černý1978
8Sofie Burke2014
8Roman Špičák1993Titan Trilife
9Iva Ilíková1980Ilík TEAM
9Tomáš Přidal2013
10Klára Přidalová2016
10Petr Ilík1968Ilík TEAM
11Michal Ilík2013Ilík TEAM
11Julie Zatloukalová2010
12Zuzka Krajíčková2012
12Radim Němeček1981Olomouc
13David Krajíček2015
13Hana Tovaryšová1961SK Přerov
14Lucie Havlová2002UP Olomouc
14Julča Krajíčková2019
15Tomáš Molnar2009Molnar TEAM
15Jakub Nebojsa2017
16Josef Roušal2014
16Radek Buchta1958AK Drnovice
17Barbora Chronková2011
17Eva Buchtová1956
18Markéta Hlobilová2001TJ Maky
18Matouš Chronek2009
19Lubor Kocián1984TJ Maky
19Emma Urban2017
20Pavel Jina1962TJ Liga 100 Olomouc
20Nina Urban2019
21Kubík Kašpar2017
21Arnošt Mück1959Hranice
22David Zdráhal2016
22Michal Škarabela1974LADERMON
23Vladimír Chytil1950Všechovice
23Anna Zdráhalová2019
24Marie Hynštová1957AK Drnovice
24Ema Klestilová2016Kostičky
25Eva Cupalová1947Bučovice
25Julie Klestilová2018Kostičky
26Kristýna Axmannová2018
26Lukáš Koudelka1983AK Drnovice
27Dominik Černý2011Biatlon Prostějov
27Eliáš Kožela2018
28Ladislav Špacír1955LOKO Břeclav
28Anežka Šišperová2019
29Josef Kunc1960OREL Vyškov
29Beáta Šišperová2020
30Viktorie Bebarová2012
30Patrik Picek1996
31Vítězslav Štěpán2012
32Eduard Štěpán2017
32Lucie Kolmašová1982TJ Liga 100 Olomouc
33Zdeněk Kolmaš1982TJ Liga 100 Olomouc
33Elen Peňašková2014Ladermon Team
34Janek Peňaška2020Ladermon Team
34Jiří Morávek1947
35Tobiáš Nedvěd2020
35Jana Valentová1977
36Sofie Nedvědová2013
36Jakub Vašut1987
37Ondřej Navrátil2019
37Simona Večeřová1978
38Jaromír Vaněk1948TJ Liga 100 Olomouc
38Natálie Žůrková2015
39Viktorie Kolmašová2015
39Tomáš Rašner1969KVS Olomouc
40Božena Koutná1965RUN magazine Team
40Monika Vogelová2012
41Jan Berger2000AK Olomouc
41Beáta Trojanová2019
42Veronika Řeháčková1991
42Vojtěch Rumplík2017
43František Rumplík2020
43Martin Lorenc1975TJ Liga 100 Olomouc
44Linda Lorencová1976TJ Liga 100 Olomouc
45Bohuš Barbořák1959TJ Liga 100 Olomouc
45Tereza Gálová2016
46Jindřich Protivánek1980SDH Vojnice
46Nikola Gálová2014
47Liliana Gálová2018
47Jiří Šustr1980Team Uničov
48Vlastimil Dedek1952BK Olbramice
48Matěj Petřivalský2020SOB
49Eliška Petřivalská2016SOB
49Jan Kuchař1976SDH Vojnice
50Anežka Petřivalská2016SOB
50Tomáš Krejčí1986TJ Liga 100 Olomouc
51Zdeněk Krejčí1988TJ Liga 100 Olomouc
51David Fabián2019
52Robert Vícha2019
52Jana Fritscherová1990TJ Liga 100 Olomouc
53Justýna Zifčáková2016Bradavice
53Pavel Dvořák1982
54Šájinka Zifčáková2017Bradavice
54Robert Lah1974Trisk Olomouc
55Vít Sedláček2020
55Eva Dvořáková1955Atletika Alojzov
56Milan Kobliha1957Atletika Alojzov
56Dominik Černý2011Biatlon Prostějov
57Ondra Němeček2013AK Olomouc
57Oldřich Adámek1966
58Veronika Němečková2010AK Olomouc
58Tomáš Rašner1979Trisk Olomouc
59Milan Novotný1959L100 Olomouc
59Anežka Špičáková2019TJ Liga 100 Olomouc
60Amálka Doubravová2015
60Martin Frydrych1983Líšná
61Marie Machytková2004
61Anička Doubravová2018
62Martin Machytka0000
63Lilinka Matulová2018
64Petr Ondryáš1980TJ Liga 100 Olomouc
64Tomáš Fritscher2015TJ Liga 100 Olomouc
66Daniel Fritscher2019TJ Liga 100 Ol.
67Maxmilian Leszczynski2016LADERMON TEAM
68Antonín Sotolář2012
69Václav Sotolář2015
70Barbora Sotolářová2017
71Lucie Studničková2019
72Ondřej Studnička2016
73David Študent2014
74Stella Študentová2020
75Nina Študentová2017
76Julie Coufalová2020
77Alfréd Slezák2016
78Michal Ilík2013
79Lea Molnarová2019Molnar Team
80Tomáš Molnar2009Molnar Team
81Alžbětka Kuchaříková2017
82Apolena Mertová2014Mrštíkáč
83Polina Oliinyk2013Mrštíkáč
84Tomáš Pavlíček2012
85Daniel Molnar2015
86Viktoria Molnarová2013
87Daniel Lionel2012Ladermon Team
88Leon Sebastian2013Ladermon Team
89Anna Krňávková2010

U Travise
Jednota českých matematiků a fyziků
UP
Technické služby města Olomouc
Decathlon
Olomouc
Draps
Olomoucký kraj
Omega
RSJ foundation
Beactive
Matematický klokan
Přírodovědný klokan