Výsledky 2020

Děti nejmladší 1-3 roky (2017-2019) – dívky    60m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
138Hrabcová Ellen201800:00:00
242Heclová Isabela201700:00:29
311Zifčáková Šarlota201700:00:32
446Axmannová Karolína201700:00:33
560Zbíralová Barbora201800:00:33
626Vybíralová Linda201800:00:34
721Klestilová Julie2018Kostičky00:00:35
852Molnarová Lea2019Molnarteam00:00:38
948Špičáková Anežka2019TJ Liga 100 Olomouc00:00:46
1033Sotolářová Barbora201700:01:22

Děti nejmladší 1-3 roky (2017-2019) – chlapci    60m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
128Rumplík Vojtěch201700:00:26
217Ondruch Jiří201800:00:30
335Heřman Kryštof201800:00:41
437Sklenář František201900:00:51
55Vícha Robert201900:01:18
624Jedlička Jiří201800:01:20

Děti MŠ 4-5 let (2015-2016) - dívky    100m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
118Ondruchová Hana201500:00:26
230Kolmašová Viktorka201500:00:27
345Pálková Linda201600:00:28
410Zifčáková Justýna201600:00:31
547Axmannová Kristýna201800:00:32
66Smutková Meda201500:00:33
763Nogolová Natálie201600:00:34
820Klestilová Ema2016Kostičky00:00:35
939Sklenářová Ninuška2016MŠ Samotišky00:00:38

Děti MŠ 4-5let (2015-2016) – chlapci    100m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
132Sotolář Václav201500:00:26
253Molnar Daniel2015Molnarteam00:00:27
313Grossert Denis201500:00:28
459Soukup Karel2016Sokolov00:00:28
59Vacek Adrián201600:00:29
636Leszczynski Maxmilián2016Ladermon Team 00:00:30
758Šustr Tomáš2016SKC Prostějov00:00:31
851Volek Lukáš201600:00:36

Děti 1.+2. třída 6-7 let (2014-2013) - dívky    200m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
14Peňašková Elen2014Ladermon Team Olomouc00:00:53
229Kolmašová Barbora201300:00:56
354Molnarová Viktoria2013Molnarteam00:00:57
415Hlavinková Klára2013TJ Sokol Náměšť na Hané00:00:58

Děti 1.+2. třída 6-7 let (2014-2013) – chlapci    200m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
134Heřman Jakub201300:00:46
212Grossert Max201300:00:48
37Smutek Radovan201300:00:53
441Hecl Jan201400:01:02
523Drábek Radim201400:01:04
640Pastucha Matěj2014SK Šubířov00:01:07

Nejmladší žactvo 8-9 let (2012-2011) - dívky    400m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
11Kohoutková Valerie201200:01:45
28Smutková Karolína201100:01:49
361Zbíralová Kateřina201100:01:58
43Poláková Ema2011ZŠ Demlova00:02:12
52Zatloukalová Karolína2011ZŠ Demlova00:02:16

Nejmladší žactvo 8-9 let (2012-2011) - chlapci    400m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
122Drábek Dominik201100:01:43
231Sotolář Antonín201200:01:45
357Šustr Jiří2012SKC Prostějov00:01:46
414Uherek Šimon201100:02:02

Děti přípravka 10-11 let (2010–2009) - dívky    600m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
143Palková Michaela2009AK Olomouc00:02:26
216Krňávková Anna2010AK Olomouc00:02:27

Děti přípravka 10-11 let (2010–2009) – chlapci    600m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
155Molnar Dominik2010Molnarteam00:02:15
227Molnar Tomáš2009Molnarteam00:02:21
319Uherek Jakub200900:02:50

Mladší žactvo 12-13 let (2008–2007) – dívky    1 100m (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
149Mohlerová Sára2007TJ Sokol Náměšť na Hané00:04:42

Mladší žactvo 12-13 let (2008–2007) – chlapci    1 100m (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
125Novák Matěj2007AK Olomouc00:04:23
250Lexmann Jakub2008Ladermon00:07:09

Starší žactvo 14-15 let (2006–2005) – dívky    1 500 (asfalt + terén)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Starší žactvo 14-15 let (2006–2005) – chlapci    1 500 (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
156Molnar Alexandr2005Molnarteam

Muži A – do 39 let (1981 a mladší)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
12Sklenář Jakub1983Veslařský klub OL00:31:57
229Tomáš Bohuslav2001AK Drnovice00:32:43
34Axmann Karel1983TJ Sokol Nové Sady00:32:56
458Krejčí Zdeněk1988TJ Liga 100 Olomouc00:33:55
545Gawlas Vojtěch1995SvětBěhu.cz00:35:11
630Koudelka Lukáš1983AK Drnovice00:37:43
73Peňaška Jiří1982Ladermon Team OL00:38:58
859Krejčí Tomáš1986TJ Liga 100 Olomouc00:39:20
936Misker Matyáš199800:48:46
1035Palíšek Tomáš1994Kroměříž00:50:33

Muži B – 40-49 let (1980-1971)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
160Blaha Tomáš1976AK Asics Kroměříž00:31:21
224Skřivánek Martin1976AK Drnovice00:35:51
332Lorenc Martin1975TJ Liga 100 OL00:36:53
41Šustr Jiří1980Titan Trilife00:38:36
551Kuchař Jan1976SDH Vojnice00:38:58
644Nový Zdeněk1975SK K2 Prostějov00:39:11
710Škarabela Michal1974Ladermon Team OL00:39:39
849Skřivánek Jindřich1980SDH Vojnice00:39:55
947Lah Robert1974Cycloracine00:41:17
1056Tvarůžka Tomáš1972Kroměříž00:42:22
1123Polívka Luděk1978CBT00:44:19
1255Okleštěk Rostislav197700:47:10
1338Urbánek Jaroslav1973Štarnov00:50:44
1441Skalický Josef197600:59:01

Muži C – 50-59 let (1970-1961)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
157Martinek Jarda1969Trisk Olomouc00:34:56
233Matějík Petr1964Cycloracing00:37:23
322Trojan Jaroslav1962TJ Liga 100 OL00:39:56

Muži D – 60-69 let (1960-1951)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
113Mück Arnošt1959Hranice00:39:09
240Špacír Ladislav1955TJ Loko Břeclav00:42:34
334Bučík Jaromír1957Biatlon Halenkovice00:44:04
49Kvita Josef1951AK Emila Zátopka00:45:36
519Kosztyn Peter1958TJ Liga 100 OL00:46:00
627Písek Tomáš1959TJ Liga 100 OL00:47:48
721Raclavský Vlastimil1955TJ Liga 100 OL00:54:10
848Fančovič Marián1952TJ Liga 100 OL01:10:45

Muži E – 70 let a více (1950 a starší)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
118Čižmar Petr1949Cyklo-klub NJ00:37:07
237Vaněk Jaromír1948TJ Liga 100 Olomouc00:40:17
312Morávek Jiří1947TJ Liga 100 Olomouc00:40:53
450Vodička Jan0000Radslavice00:41:47

Ženy F – do 39 let (1981 a mladší)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
146Špičáková Jitka1987TJ Liga 100 OL00:28:46
242Matějíková Jana1990TJ Liga 100 OL00:30:40
354Václavková Jana1989TJ Liga 100 OL00:32:10
453Gregor Kateřina199300:44:15
552Kohnová Petra198700:44:15
620Belaníková Anna2002AK Olomouc--

Ženy G - 40-49 let (1980 - 1971)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
18Krausová Darina000000:31:07
225Petříková Světlana1975AK Drnovice00:33:42

Ženy H - nad 50 let (1970 a starší)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
126Hynštová Marie1957AK Drnovice00:33:12
228Písková Ludmila1966Liga 100 Olomouc00:37:55

Junioři, Juniorky - 16 - 19 let (2004 - 2001)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
111Havlová Lucie2002SGO00:14:57
239Kristová Barbora2002SGO00:19:26
343Skalický Josef200900:59:01

Příchozí    3 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
15Novák Matěj200700:14:07
27Molnar Tomáš2009Molnarteam00:15:51
317Molnarová Hana1980Molnarteam00:17:14
46Molnar Jiří1966Molnarteam00:18:09
514Molnar Alexandr2004Molnarteam00:19:02
631Kunc Josef1960Orel Vyškov00:24:26
715Molnar Dominik2010Molnarteam00:27:14
816Molnar Ruslan1981Molnarteam00:27:15

Tělesně postižení    9 Km, 3 Km

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.