Výsledky 2018

Kompletní výsledky i ke stažení ZDE (ve formátu XLS)

Děti nejmladší 1-3 roky (2015-2017) – dívky    60m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
136Viktorka Kolmašová201500:00:24
249Meda Smutková201500:00:31

Děti nejmladší 1-3 roky (2015-2017) – chlapci    60m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
15Matěj Ticháček2015Troubky00:00:19
258Patrik Kantor201600:00:22

Děti MŠ 4-5 let (2013-2014) - dívky    100m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
126Eliška Valová2014Uničov00:00:23
225Linda Jašíčková2013Vyškov00:00:24
335Barbora Kolmašová201300:00:25
455Elen Peňašková2014Ladermon Team00:00:28
563Nikola Fojtová201300:00:29
661Sofinka Burke201400:00:31

Děti MŠ 4-5let (2013-2014) – chlapci    100m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
139Oliver Čechmánek2013AD Team00:00:21
232Max Grossert201300:00:22
348Radovan Smutek201300:00:25
441Michal Ilík201300:00:26
531Radim Drábek201400:00:27
66Lukáš Chromec201400:00:39
756Richard Novák201400:00:40

Děti 1.+2. třída 6-7 let (2012-2011) - dívky    200m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
151Lotka Smutková201100:00:41
221Ela Hamplová201100:00:43
357Lucie Nováková201100:00:46
459Terezie Kantorová201200:00:47
528Michaela Hrubá2011ST Kola Koblížek00:00:48
652Karolína Zatloukalová201100:00:52

Děti 1.+2. třída 6-7 let (2012-2011) – chlapci    200m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
114Tomáš Ticháček2011Troubky00:00:38
240Edvard Čechmánek2011AD Team00:00:39
329Dominik Drábek2011AK Olomouc00:00:40
443Marek Kováč2011TJ Sokol Náměšť na Hané00:00:44
533Jakub Dedek2012AD Team00:00:45
64Michal Beneš2012Bašta Team00:00:46
716Marian Bakyta2011Troubky00:00:47
81Tadeáš Pěnička201100:00:48
938Tomáš Pavlíček201200:00:55

Nejmladší žactvo 8-9 let (2010-2009) - dívky    400m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
117Tereza Jurásková2009SK Hranice00:01:21
29Kateřina Tichá201000:01:29
319Radka Zakuťanská2010Šternberk00:01:30
464Anička Ilíková2010ZŠDN00:01:49

Nejmladší žactvo 8-9 let (2010-2009) - chlapci    400m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
134Matěj Dedek2009AD Team00:01:19
245Tomáš Molnar2009TJ Atletika Olomouc00:01:20
327Jakub Hrubý2009ST Kola Koblížek00:01:23
460Tomáš Kantor201000:01:24
515Jakub Doležel200900:01:25
624Jan Jašíček2009AHA Vyškov00:01:26
746Ferdinand Kotyza2010AK Olomouc00:01:30
813Ondřej Macháček201000:01:33
93Matěj Beneš2010Bašta Team00:01:37
108Jan Hlavačka2009Troubky00:01:43

Děti přípravka 10-11 let (2007–2008) - dívky    600m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
166Anna Jedenástíková2007TJ Sokol Mrsklesy00:02:03
254Sára Mohlerová2007TJ Sokol Náměšť na Hané00:02:11
312Eliška Manová2007Troubky00:02:20
467Anna Urbanová2007Házená Velká Bystřice00:02:22
518Natálie Jurásková2007SK Hranice00:02:36
67Andrea Kubíčková200800:02:46

Děti přípravka 10-11 let (2007–2008) – chlapci    600m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
122Jakub Langer2008TJ Uničov00:02:02
253Matyáš Melich2007AK Olomouc00:02:06
342Kryštof Hyánek2008Sokol Náměšť na Hané00:02:07
470Jiří Pavlíček200700:02:09
565Lukáš Ministr2007Troubky00:02:10
637Sebastian Safera2008AK Olomouc00:02:11
711Miroslav Stoklásek2007Troubky00:02:14
810Martin Macháček2008Troubky00:02:16
947Albert Kotyza2007AK Olomouc00:02:18
1020Jiřík Zakuťanský2008Šternberk00:02:27

Mladší žactvo 12-13 let (2005–2006) – dívky    1 100m (asfalt + terén)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Mladší žactvo 12-13 let (2005–2006) – chlapci    1 100m (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
150David Krov2006AK Olomouc00:04:28
223Filip Jašíček2006AHA Vyškov00:04:41
368Albert Kotyza200700:05:12
469Matyáš Melich2007AK Olomouc00:05:27

Starší žactvo 14-15 let (2003–2004) – dívky    1 500m (asfalt + terén)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Starší žactvo 14-15 let (2003–2004) – chlapci    1 500m (asfalt + terén)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Muži A – do 39 let (1979 a mladší)    7km + 9km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
118Pavel Dvořák1982Prostějov00:31:40
237Roman Špičák1993Moolbike.cz00:34:22
330Michal Dočkálek199200:34:47
429Tomáš Krejčí1986Liga 100 Olomouc00:39:30
528Jindřich Protivánek1980SDA Vojnice00:41:05
633Ondřej Sikora1994Kalenji Team Decathlon00:43:58
78Sebastian Saferna2008Team Molnar00:46:03
87Belo Gilden1977Team Molnar00:48:15
924Michal Rosta1983Loštice00:49:55
105Tomáš Molnar2009Team Molnar00:52:14

Muži B – 40-49 let (1978-1969)    7km + 9km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
125Zbyněk Skopalík1978KVS Olomouc00:35:19
21Martin Beneš1976Bašta Team00:37:09
339Robert Lah1974Cykloracing00:37:58
412Michal Škarabela1974Liga 100 + Ladermon00:38:26

Muži C – 50-59 let (1968-1959)    7km + 9km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
119Pavel Jína1962Liga 100 Olomouc00:35:07
227Petr Matějík1964Cykloracing00:37:33
323Oldřich Adámek1966Liga 100 Olomouc00:37:47
421Pavel Suška196400:44:15
531Libor Pečenka1961KHB Radegast00:53:51

Muži D – 60-69 let (1958-1949)    7km + 9km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
117Ondřej Němec1957AK Kroměříž00:36:59
234Bedřich Vynikal1952AVA00:39:30
335Václav Svak1954SK Moravský Beroun00:52:35

Ženy F – do 39 let (1979 a mladší)    7km + 9km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
120Anna Belaníková2002AK Olomouc00:29:59
214Petra Poučová1996Nová Hradečná00:30:01
332Michaela Hlavatá1991Kalenji Team Decathlon00:30:18
416Olga Čechmánková1981AD Team00:30:37
540Iva Ilíková1980UEB AVČR00:39:17

Ženy G - 40-49 let (1978-1969)    7km + 9km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
12Darina Krausová1974AKEZ Kopřivnice00:29:34

Ženy H – nad 50 let (1968 a starší)    7km + 9km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
122Jiřina Sušková196500:40:54

Junioři, Juniorky - 16 – 19 let (2002 – 1999)    3km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
138Lucie Havlová2002SGO00:15:51

Muži – příchozí (nereg.) - starší 19 let včetně rodičů závodníků    3km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
111Patrik Hrubý196900:15:14
215Blanka Dedková1977AD Team00:17:05
336Jitka Fojtková1987Liga 100 Olomouc00:17:58
410Kateřina Hrubá1980Tovačov00:18:04
53Jiří Molnar1966Team Molnar00:20:09
69Zuzana Svobodová1966Bruntál00:21:10
726Ivana Fellnerová1962UPOL00:26:11
84Jitka Fišerová1972Team Molnar00:26:57

Ženy – příchozí (nereg.) - starší 19 let včetně rodičů závodníků    3km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
115Blanka Dedková1977AD Team00:17:05
236Jitka Fojtková1987Liga 100 Olomouc00:17:58
310Kateřina Hrubá1980Tovačov00:18:04
49Zuzana Svobodová1966Bruntál00:21:10
526Ivana Fellnerová1962UPOL00:26:11
64Jitka Fišerová1972Team Molnar00:26:57

Tělesně postižení    3km

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.