Výsledky 2017

Muži A (ročník 1978 a mladší, do 39 let)    9,2 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
152Krejčí Zdeněk1988Liga 100 Olomouc00:34:19
250Krajča Stanislav1983Liga 100 Olomouc00:34:32
384Derka Radim1991Přerov00:36:01
451Krejčí Tomáš1986Liga 100 Olomouc00:36:33
545Sobek Aleš1979Liga 100 Olomouc00:36:48
643Czmero Jaromír198100:37:15
774Čivrný Miroslav197800:45:11

Muži B (ročník 1977–1968, 40–49 let)    9,2 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
189Sedláček Josef1970AK Kroměříž00:33:15
246Štěpán Marek1972Sokol Týn n. B.00:34:07
344Leszczynski Radek1975MDO00:36:21
470Fritscher Adam1975Liga 100 Olomouc00:37:30
538Dospěl Ivo1974Liga 100 Olomouc00:37:52
667Dvořák Miroslav1973Horka n. Moravou00:42:32
742Tvarůžka Tomáš1972AK Kroměříž00:43:12
853Teplíček Libor1968KVS Olomouc00:43:25

Muži C (ročník 1967–1958, věk 50–59 let)    9,2 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
176Jína Pavel1962Liga 100 Olomouc00:35:09
255Adámek Oldřich1966Liga 100 Olomouc00:37:35
357Matějík Petr1964Cycloracing00:39:26
482Suška Pavel1964Šternberk00:42:51
547Lichnovský Radomír1964Olomouc00:43:23
697Písek Tomáš1959Liga 100 Olomouc00:45:00
764Čuřík Lumír196500:45:09
862Novotný Milan1959Prostějov00:47:26

Muži D (ročník 1957–1948, 60–69 let)    9,2 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
190Němec Ondřej1957AK Kroměříž00:40:09
296Zdražil Petr1957QUE USQUE 00:41:27
380Smolicha Josef1956Nový Malín00:42:33
478Vaněk Jaromír1948Liga 100 Olomouc00:48:07
560Fančovič Marián1952Liga 100 Olomouc01:00:50

Muži E (ročník 1947 a starší, 70 let a více)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
166Jašek Pavel1945Liga 100 Olomouc00:35:26
277Vodička Jan1945M.K.Radslavice00:37:14
395Sedláček Jan1946Liga 100 Olomouc01:06:03

Ženy F (ročník 1978 a mladší, do 39 let)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
161Fojtková Jitka1987TJ Liga 10000:30:23
21Petra Poučová199600:31:14
359Svobodová Zuzana1981AK Drnovice00:31:17
473Jedličková Karolína199000:33:57
579Zdráhalová Magda1979TJ Liga 10000:34:31
671Doleželová Blanka1976TJ Liga 10000:34:58
769Fritscherová Alena1986TJ Liga 10000:36:44
863Čevorová Alena198400:40:19
972Rakusová Veronika199300:48:45

Ženy G (ročník 1977–1968, 40–49 let)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
198Sýkorová Šárka1976Sýkorky00:32:17
229Menke Monika1975CMTF UPOL00:35:07
348Římská Zuzana1971Olomouc00:38:21
468Vondráčková Laďka197400:39:25
575Kovářová Ivana197700:39:48
665Nečesaná Markéta1973TJ Liga 100 Olomouc00:44:01
754Kobrlová Iveta197500:48:51

Ženy H (ročník 1967 a starší, 50 let a více)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
188Konečná Ľuba1965Ludvíkov00:31:50
285Hynštová Marie1957AK Drnovice00:33:03
394Minaříková Jana0000Liga 100 Olomouc00:38:06
481Vojáčková Blanka1961Nový Malín00:39:39
583Sušková Jiřina1965Šternberk00:40:22
656Tučková Hana1955Liga 100 Olomouc00:44:54

Nejlepší student SŠ 16–19 let (ročník 1998–2001)    3 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
186Šmída Jan1999Protivanov DST00:10:25
287Šmída Michal2001Protivanov DST00:10:41

Nejlepší studentka SŠ 16–19 let (ročník 1998–2001)    3 000 m (společný s hlavním závodem)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
199Polanská Zuzana2000Sýkorky00:15:55
2126Kristová Barbora2000SGO00:21:46

Nejlepší student(ka) UP (neregistrovaní)    3 Km

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Nejlepší učitel UP (neregistrovaní)    3 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
149Ilík Petr1968UPOL00:52:26

Nejlepší příchozí    3 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
131Zdeněk Řehák197800:14:43
292Molnar Tomáš200900:18:54
391Molnar Jiří196600:20:45

Tělesně postižení (za doprovodu, bez omezení věku)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Děti – nejmladší kluci (ročník 2013–2016, věk 1-4)    60 m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
141Přidal Tomáš201300:00:17
242Smutek Radovan201300:00:20
348Drábek Radim201400:00:21
48Tempír Jáchym201300:00:22

Děti – nejmladší holky (ročník 2013–2016, věk 1-4)    60 m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
146Kolmašová Barbora201300:00:17
210Smutná Elen2014Bašta Team00:00:23
345Kolmašová Viktorka201500:00:56
449Berková Karla201500:01:03
543Smutková Meda201300:01:04

Děti – předškoláci kluci (ročník 2011–2012, věk 5-6)    100 m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
137Kahoun Josef2011Troubky00:00:20
268Zavadil Jakub2012Sokol Náměšť00:00:21
347Drábek Dominik2011AK Olomouc00:00:23
467Nepožitek Zdeněk2012Sokol Náměšť00:00:24
527Sýkora Štěpán2011Sýkorky00:00:24
665Vyroubal Michal2011Sokol Náměšť00:00:25
766Kováč Marek2011Sokol Náměšť00:00:26

Děti – předškoláci holky (ročník 2011–2012, věk 5-6)    100 m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
140Smutková Karolína201100:00:22
279Hrudníková Agátka000000:00:23
364Trávníčková Julie2011Sokol Náměšť00:00:23
426Stránělová Nikol2011AK Olomouc00:00:23
550Poláková Anežka201100:00:24
63Hloušková Iva201100:00:28
771Kalabusová Anna000000:00:29
813Sobková Ella201200:00:29

Děti – nejmladší žactvo kluci (ročník 2008–2010, věk 7–9)    400 m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
129Obšil Jiří2008AK Šternberk00:01:27
255Bednařík Vojtěch2008Sokol Náměšť00:01:29
385Kouba Jonatán2008SK Přerov00:01:31
431Bršťák Marek2009Troubky00:01:40
538Doležal Jakub2009Troubky00:01:42
670Řehák Matyáš2009AK Olomouc00:01:43
784Molnar Tomáš2009AK Olomouc00:01:44
81Polák Vít201000:01:47
962Němec Felix201000:01:48
1017Šaradin Matěj200800:01:49
1163Klimek Kryštof201000:01:50
1282Muňka Ondřej201000:01:50
1375Krov Tadeáš2010Bohuňovice00:01:53
1481Hloušek Alex200900:01:56
1558Pavlas Tomáš2009Sokol Náměšť00:02:04
169Tempír Lukáš201000:02:11

Děti – nejmladší žactvo holky (ročník 2008–2010, věk 7–9)    400 m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
178Hrudníková Viktorie000000:01:28
218Johanová Sára200800:01:30
328Sýkorová Julie2009Sýkorky00:01:35
469Hlavsová Lucie200800:01:37
573Kubíková Daniela2008Olomouc00:01:41
639Bergmannová Inna200800:01:41
760Bednaříková Ester2010Sokol Náměšť00:01:45
872Kalábusová Ema200900:01:49
957Mojžíšová Nela2009Sokol Náměšť00:01:50
1051Jančíková Valérie2009Sokol Náměšť00:01:54
1156Hejtmanová Simona2008Sokol Náměšť00:01:57
1212Kobrlová Tereza2008Křelov00:02:03
1359Báťková Anna2010Sokol Náměšť00:02:04
1476Melichová Emílie2009AK Olomouc00:02:16
1561Borůvková Anna2010Sokol Náměšť00:02:17

Děti přípravka – holky (ročník 2006–2007, věk 10-11)    600 m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
152Hejtmanová Helena2006Sokol Náměšť00:02:28
232Hromková Sára2006Troubky00:02:31
353Mohlerová Sára2007Sokol Náměšť00:02:32
486Smutná Hana200700:02:36

Děti přípravka – kluci (ročník 2006–2007, věk 10-11)    600 m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
187Motáň Michal2007Holice00:02:08
274Krov David2006AK Olomouc00:02:10
380Hloušek Maxim200700:02:20
477Melich Matyáš2007AK Olomouc00:02:23
533Ministr Lukáš2007Troubky00:02:27
636Zatloukal Vojtěch2007Troubky00:02:29
734Kaláb Jan2007Troubky00:02:32
835Stoklásek Miroslav2007Troubky00:02:36
983Muňka Marek200600:02:45
1054Němec Jonáš2007Sokol Náměšť00:02:54

Mladší žactvo – holky (ročník 2004–2005, věk 12–13)    1 100 m (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1102Polanská Michaela2004Gymnázium HK00:04:38
230Géryková Dominika2005Troubky00:04:49

Mladší žactvo – kluci (ročník 2004–2005, věk 12-13)    1 100 m (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1101Vrána Jakub2005AK Olomouc00:04:20
2103Kouba Jáchym2004SK Přerov00:04:26

Starší žactvo – kluci + holky (ročník 2002–2003, věk 14-15)    1 500 m (asfalt + terén)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.