Výsledky 2019

Kompletní výsledky i ke stažení ZDE (ve formátu XLS)

Děti nejmladší 1-3 roky (2016-2018) – dívky    60m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
18Smutková Meda2016Sokol Černovír00:00:20
272Petřivalská Anežka201600:00:21
363Ruppert Luca201600:00:24
447Kührová Dorothea201600:00:26
579Zifčáková Justýna201600:00:28
65Indrychová Emma201600:00:30
729Spáčilová Zoja2017AHA Vyškov00:00:45
861Šnévajsová Terezka201700:00:53
978Zifčáková Šarlota201700:00:55
1012Voborská Šárka201800:00:59
1173Petřivalská Eliška201600:01:15
1236Sychrová Stella2017--

Děti nejmladší 1-3 roky (2016-2018) – chlapci    60m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
180Vacek Adrian201600:00:17
266Vičar Lukáš201600:00:18
369Leszczynski Maxmilián2016Ladermon Team Olomouc00:00:19
488Kantor Patrik201600:00:21
528Bittner Jiří201700:00:25
635Zdráhal David201600:00:27
726Soó Daniel2018TJ Uničov Atletika00:00:54
833Lička Mikuláš2016--
932Lička Šimon2018--

Děti MŠ 4-5 let (2014-2015) - dívky    100m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
165Valová Eliška2014TJ Uničov00:00:20
255Osladilová Sára2014Sk Aktiv Praha00:00:21
334Peňašková Elen2014Ladermon Team00:00:22
451Špačková Tereza201400:00:23
564Ruppert Lilla201400:00:26
656Fárlíková Terezka2015Triatlon Prostějov00:00:27
753Kolmašová Viktorie201500:00:29
8--Sychrová Tereza2014--

Děti MŠ 4-5let (2014-2015) – chlapci    100m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
176Nečas David201700:00:23
258Drábek Radim201400:00:24
349Koribský Petr2015Adrenalinsport club00:00:25
415Roušal Josef201400:00:26
587Molnar Daniel201500:00:28
611Voborský Filip201500:00:37

Děti 1.+2. třída 6-7 let (2013-2012) - dívky    200m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
116Kubíková Karolína2012Festo Run Team00:00:41
291Kantorová Terezie201200:00:42
341Jašíčková Linda201300:00:43
430Spáčilová Klaudie2013AHA Vyškov00:00:45
53Kohoutková Valerie201200:00:46
637Urbánková Magdaléna2013Bělkovické údolí00:00:47
752Kolmašová Barbora201300:00:48
886Molnarová Viktoria201300:01:23
9--Němčicová Aneta2013--

Děti 1.+2. třída 6-7 let (2013-2012) – chlapci    200m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
175Kapaňa Filip201200:00:37
250Špaček Jakub201200:00:40
327Zapletal Jan2013TJ Uničov Atletika00:00:45
471Pavlíček Tomáš201200:00:46
548Koribský Jakub2013Adrenalinsport club00:00:47
67Smutek Radovan2013Sokol Černovír00:00:48
784Ilík Michal201300:00:49

Nejmladší žactvo 8-9 let (2011-2010) - dívky    400m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
183Stránělová Nikol2011AK Olomouc00:01:20
217Zakuťanská Radka2010AK Šternberk00:01:21
321Krňávková Anna2010AK Olomouc00:01:22
418Bednaříková Ester2010Sokol Náměšť na Hané00:01:23
545Trávníčková Julie2011Sokol Náměšť na Hané00:01:28
61Richterová Zuzana2011Sokol Náměšť na Hané00:01:33
738Urbánková Tereza2011Bělkovické údolí00:01:34
846Kargerová Eva2010OSK Olomouc00:01:37
981Zapletalová Monika201100:01:40
1060Hamplová Ela201100:01:41
1177Zbíralová Kateřina201100:01:44
129Smutková Lotka201100:01:55

Nejmladší žactvo 8-9 let (2011-2010) - chlapci    400m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
154Osladil Miroslav2011SK Aktiv Praha00:01:18
225Kotyza Ferdinand2010AK Olomouc00:01:19
310Němec Felix201000:01:21
467Molnar Dominik201000:01:25
559Drábek Dominik201100:01:29
668Zedník Štěpán201100:01:30

Děti přípravka 10-11 let (2009–2008) - dívky    600m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
170Hlavsová Lucie200800:02:21
231Švarcová Ester2009Vyškov00:02:42
389Kohoutková Ema200900:02:54
42Vogelová Veronika200900:03:05

Děti přípravka 10-11 let (2009–2008) – chlapci    600m (asfalt)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
174Langer Jakub2008TJ Uničov00:02:02
219Bednařík Vojtěch2008Sokol Náměšť na Hané00:02:06
314Kubík Jan2009Festo Run Team00:02:09
46Molnár Tomáš2009AK Olomouc00:02:13
540Jašíček Jan2009AHA Vyškov00:02:15
613Saferna Sebastian200800:02:21
720Zakuťanský Jiří2008Šternberk00:02:28
842Krist Tomáš200800:02:46
922Rusko Bruno200900:06:30

Mladší žactvo 12-13 let (2007–2006) – dívky    1 100m (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
123Šnoblová Marie200700:04:56

Mladší žactvo 12-13 let (2007–2006) – chlapci    1 100m (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
143Dvořák Brutus2006Zebra Team00:04:00
239Jašíček Filip2006AHA Vyškov00:04:28
324Kotyza Albert2007AK Olomouc00:04:40
482Zapleta Vojtěch2006Olešnice00:05:23

Starší žactvo 14-15 let (2005–2004) – dívky    1 500 (asfalt + terén)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Starší žactvo 14-15 let (2005–2004) – chlapci    1 500 (asfalt + terén)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
14Kratochvíl Jan200500:07:09
285Molnar Alexandr200400:07:10

Muži A – do 39 let (1980 a mladší)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
149Krejčí Zdeněk1988TJ Liga 100 Olomouc00:33:58
223Koudelka Lukáš1983AK Drnovice00:34:24
327Zich Radek1984PSK Přerov00:34:34
443Regec Vojtěch1982UP Olomouc00:34:42
544Vlach Rostislav1980Pňovice00:36:30
636Doležel Lukáš1990Přáslavice00:36:42
721Peňaška Jiří1982Laderman Team00:37:28
84Kubík Karel1983Festo Run Team00:38:01
942Šustr Jiří1980Titan Trilife00:38:22
1050Krejčí Tomáš1986TJ Liga 100 Olomouc00:39:05
1145Protivánek Jindřich1980SDA Vojnice00:39:59
127Novotný Petr198300:40:53

Muži B – 40-49 let (1979-1970)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
152Blaha Tomáš1976AK Asics Kroměříž00:32:33
222Skrivanek Martin1976AK Olomouc00:35:26
354Skopalík Zbyněk1978KVS Olomouc00:36:33
455Leszczynski Radek1975Ladermon Team Olomouc00:37:04
538Fritscher Adam1975TJ Liga 100 Olomouc00:37:21
634Míka Radan1977UNIPLOTY.CZ00:37:41
719Beneš Martin1976Bašta Team00:37:48
814Škarabela Michal197400:38:14
951Ingr Jiří1976TJ Liga 100 Olomouc00:38:38
1057Koláček Aleš1976Slavíč00:40:54
1148Lah Robert1974Cykloracing00:40:59
1233Čivrný Miroslav197800:46:12

Muži C – 50-59 let (1969-1960)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
128Matějík Petr1964Cykloracing Olomouc00:39:43

Muži D – 60-69 let (1959-1950)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
120Barbořák Bohuš1959TJ Liga 100 Olomouc00:41:52
230Rychlý Jan1957Křtomil - Vrbovec00:42:46
353Raclavský Vlastimil1955TJ Liga 100 Olomouc00:43:26
446Novotný Milan1959Vyškov00:46:04
526Písek Tomáš1959TJ Liga 100 Olomouc00:48:17

Muži E – 70 let a více (1949 a starší)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
147Podešva Pavel1949Běžci z RyA00:32:19
237Jašek Pavel1945TJ Liga 100 Olomouc00:35:58
331Vaněk Jaromír1948TJ Liga 100 Olomouc00:37:16
415Vodička Jan1945M.K. Radslavice00:38:00

Ženy F – do 39 let (1980 a mladší)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
141Šimková Johanka1993MENDELU00:28:26
235Losertová Alena1988ZAPRO Team00:31:31
339Táborská Gabriela1993Samotišky00:32:06
42Doubravová Lenka198000:32:17
518Nečasová Barbora198400:39:02
617Soukupová Jana198000:39:42
73Koribská Iva198300:40:17
88Fleissigová Michaela198800:41:04

Ženy G - 40-49 let (1979 - 1970)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
132Doleželová Blanka1979TJ Liga 100 Olomouc00:33:26
229Římská Zuzana1971Elektrocentrum Trading Olomouc00:38:47

Ženy H - nad 50 let (1969 a starší)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
124Písková Ludmila1966TJ Liga 100 Olomouc00:35:45
25Koutná Božena1965Run Magazine Team00:40:11
31Tučková Hana1955TJ Liga 100 Olomouc00:45:56

Junioři, Juniorky - 16 - 19 let (2003 - 2000)    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
111Havlová Lucie2002SGO00:14:09
225Machalová Denisa2000AK Drnovice00:14:11

Muži, Ženy příchozí (nereg.) - starší 19 let včetně rodičů závodníků.    7 Km

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
112Molnar Tomáš2009Molnar Team00:15:59
216Ilík Petr196800:16:54
358Ilíková Eva198000:16:54
49Saferna Sebastian2008Molnar Team00:17:10
510Gildein Belo1977Molnar Team00:17:20
613Molnar Jiří1966Molnar Team00:20:42
76Kolmaš Oldřich1952Olomouc00:24:10

Tělesně postižení    9 Km, 3 Km

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.