Výsledky 2007

Ke stažení (ve formátu XLS)

Muži A   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
140Polách Rostislav1975AK Asics Kroměříž00:31:45
236Kovář Roman1977Fortex Moravský Beroun00:32:06
342Axmann Karel1983SKI OB Šternberk00:33:49
433Pavlačka Ondřej1981SK OB Odry00:34:00
532Nový Zdeněk1975SK K2 Prostějov00:35:37
630Večeřa Roman1980Biatlon Prostějov00:37:07
744Otrusina Jiří1982SK Žabovřesky00:37:26
834Dvořák Miroslav1973Horka nad Moravou00:37:47
939Peřina Michal1978ASK DA Olomouc00:40:45
1037Schmied Petr198400:41:36
1143Lenhart Vít1984TJ L100 Olomouc00:42:08
1241Vodák Jiří1971Smart Team Olomouc00:43:16
1335Tomeček Jan198000:43:24
1438Rašner Tomáš1969SK Haná Náměšť n/H.00:43:46
1531Ratiborský Jan1987Biatlon Prostějov00:45:45

Muži B   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1103Ženčák Jaroslav1961TJ Šumperk00:31:55
2107Minařík Martin1967TTC Olomouc00:33:12
3100Holický Milan1965Brno00:33:29
4104Weinlich Maxmilián1966Karabina Šumperk00:34:00
5106Nakládal Čestmír1964ACS Drak Vrbno00:36:00
6109Roubalík Radovan1964Moravský Beroun00:36:33
7108Bezucha Jiří1962Olomouc00:39:03
8102Barbořák Bohuš1959TJ L100 Olomouc00:42:08
9101Novotný Milan1959Prostějov00:44:15
10105Raška Jan1964GJŠ Přerov00:45:44
11144David Jiří195800:49:43

Muži C   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1143Smutný Zdeněk1957AHA Vyškov00:36:10
2146Gromus Petr1956AK Olomouc00:37:36
3145Navrátil Antonín1953VOL-OB00:38:16
4142Kyjanka Dušan1957Litovel00:40:40
5147Raclavský Vlastimil1955TJ LIGA 100 Olomouc00:41:41
6148Meixner Miloslav1955SK Vyhlídka Šternberk00:43:32
7149Pikal Karel1949SK HANÁ Náměšť n/H.00:53:50

Muži D   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1174Jašek Pavel1945TJ LIGA 100 Olomouc00:40:11

Ženy E   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
13Dostálová Marie1976AK Olomouc00:29:34
25Schapfnerová Soňa1982Rolvas Olomouc00:30:16
38Šromotová Pavlína1979Veselíčko00:30:38
47Krňávková Eva1975Trisk Olomouc00:32:30
54Jedenástíková Pavlína1973Mrsklesy00:36:45
66Davidová Hana198600:37:13
710Spurná Jana1976SMART TEAM OLOMOUC00:38:01
89Metelková Zuzana1985ACS DRAK VRBNO p/P.00:39:01
91Bergougnax Veronique1976SLOVINSKO00:48:43

Ženy F   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
124Šrámková Štefánia1968TJ LIGA 100 Olomouc00:32:12
222Holická Alena1966Brno00:34:43
325Minaříková Jana1966TJ LIGA 100 Olomouc00:37:10
421Kyjanková Irena1970Litovel00:40:27

Ženy G   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1340Hynštová Marie1957AHA Vyškov00:30:40
2344Živělová Vladimíra1961TJ LIGA 100 Olomouc00:33:06
3345Gromusová Saša1962Olymp Brno00:33:20
4392Metelková Ivana1961ACS DRAK VRBNO p/P.00:38:55
5343Floribeth Mora Umana1957Korsika00:39:51
6373Felklová Jarmila1960SALON ZDENA00:40:48

Berušky - dívky    500 m - běh

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
112Dokoupilová Kateřina200000:02:15
25Slezáková Petra200100:02:25
314Minarovičová Anna200100:02:26
49Jenšová Kamila200100:02:27
511Neubauerová Klára200200:02:29
62Tarkovská Věra200300:02:33

Berušky - chlapci    500 m - běh

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
118Brablec Michal200100:02:04
216Šimek Štěpán200100:02:06
33Turek Tomáš200100:02:20
47Maryška Alan200200:02:49

Cvrčci - dívky    500 m - běh

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
113Dokoupilová Markéta199800:01:58
210Lakomá Kristýna199800:02:01
38Maryšková Iva200000:02:49

Cvrčci - chlapci    500 m - běh

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
120Samuel Filip199800:01:43
26Berger Jan200000:01:50
317Jedenástík Josef200000:01:52
415Bezucha Jiří199800:02:07
54Turek Pavel199800:02:17

Klokánci - dívky    1 000 m - běh

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
124Kyjanková Adéla199600:03:56
228Richterková Pavla199800:04:24
320Braunerová Katka199800:05:45

Klokánci - chlapci    1 000 m - běh

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
121Machalický Marek199800:03:33
223Lakomý Jakub199700:03:57

Benjamínci    1 000 m - běh

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
142Brablecová Lucie199600:03:32
241Šrámková Karolína199600:03:59
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.