Výsledky 2010

Ke stažení (ve formátu XLS)

Ženy H   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
12Suchanová Pavla1963TJ KOVO Praha00:33:10
273Živělová Vladimíra196100:33:30
369Gromusová Alexandra196200:34:28
45Kaděrková Sylva1974Kat. fyz. chemie PřF UP00:42:03
575Felklová Jarmila1960Salon Zdena00:43:47

Ženy G   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
130Neubauerová Blanka1974AHA Vyškov00:30:47
276Antošová Irena1967AC Moravská Slavie Brno00:31:10
371Jedenástíková Pavlína1973TJ Sokol Mrsklesy00:33:00
442Minaříková Jana1966Liga 100 Olomouc00:36:04
574Kyjanková Irena197000:39:03

Ženy F   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
190Šromotová Pavlína1979TTC Olomouc00:31:01
268Pechová Pavlína1981TJ Liga 100 Olomouc00:33:42
370Valentová Barbora1980TJ Liga 10000:34:57
472Krčková Šárka1988TJ Liga 100 Olomouc00:35:54
524Obšelová Monika1991AC Prostějov00:36:53

Muži E   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
189Merta Jaroslav1935ISCAREX Česká Třebová00:46:56
227Herlich Kurt1934Liga 10000:47:42
340Gaman Jaroslav1935Avanti Havířov00:55:19

Muži D   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
188Vodička Jan1945M.K. Radslavice00:39:36
212Chytil Vladimír1950DD Všechovice00:41:24
333Vychodil Alois1946AB Šternberk00:44:48
439Sedláček Jan1946TJ L 100 Olomouc00:48:51
584Morávek Jiří1947Liga 100 Prostějov00:48:57

Muži C   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
116Vynikal Bedřich1952Olomouc00:38:24
228Barbořák Bohuš1959TJ Liga 100 Olomouc00:39:14
344Felkl Luděk1960Studio 200100:41:21
432Smolicha Josef1956Nový Malín00:41:29
53Kunc Josef1960LRS Vyškov00:42:21
637Kyjanka Dušan195700:43:44
766Jašek Vladislav1954OK Olomouc00:43:46
885Patřek Zdeněk1958OKAY Team00:46:42
965Fančovič Marián1952Jistota o.p.s. Prostějov00:50:21
1086Kolmaš Oldřich1952Olomouc00:55:26

Muži B   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
145Ženčák Jaroslav0000TJ Šumperk00:31:50
26Kaděrka Robert1970TTC Olomouc00:36:21
334Dostál Jiří1964BC-Morava Šumperk00:37:38
420Mareš Libor1969SK Vyhlídka Šternberk00:38:12
523Černoch Jiří1967Trisk Olomouc00:39:00
618Bronec Jaromír1967TJ Liga 100 Ol00:39:38
722Rašner Tomáš1969Kus Náměšť na Hané00:42:42
81Dostál Václav1967S.M. Olomouc00:43:25
914Fellner Martin1963Fenix SKI Team Jeseník00:43:55

Muži A   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
136Vymazal Petr1975AD Cyklo Brodek u Př.00:31:42
235Wurst Milan1982Biatlon Břidličná00:31:48
311Polášek Jan1983SK Hranice00:32:08
421Nový Zdeněk1975SK K2 Prostějov00:34:39
529Fitschner Adam1975TJ Liga 100 Olomouc00:34:47
681Dam David1984AK Olomouc00:35:16
731Sás Ladislav1972SK Vyhlídka00:35:22
841Skopalík Zbyněk1973KUS Náměšť na Hané00:35:27
925Otrusina Jiří1982SK Žabovřesky Brno00:35:32
1067Regec Vojtěch1982UP Olomouc00:35:47
1126Pavlačka Ondřej1981UP Olomouc00:36:57
128Makový Lukáš198000:37:12
139Večeřa Roman1980Biatlon Prostějov00:37:14
1483Brtník Jan1980AK Olomouc00:37:16
1519Spisar Martin1974SK K2 Prostějov00:38:00
1682Kadula Adam1990AK Olomouc00:38:24
1715Rypka Miroslav1984UP Olomouc00:38:53
1817Palla Radovan198000:39:35
1987Muller Daniel199300:41:08
2038Dvořák Miroslav1973Horka nad Moravou00:41:47
217Odehnal Aleš1975BK Prostějov00:41:54
2286Nalepa Lukáš199100:46:55
2343Vodák Jiří1971Smart Team Olomouc00:48:21
244Šenk Zdeněk198101:16:46

Dorost, junioři 16-19 let (1991-1994) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
190Minaříková Kamila1994DHK Zora Olomouc00:06:23

Dorost, junioři 16-19 let (1991-1994) - chlapci   

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Starší žactvo 14-15 let (1995-1996) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
117Poučová Petra1996Nová Hradečná00:06:44
216Lollková Hana1996Nová Hradečná00:08:06

Starší žactvo 14-15 let (1995-1996) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
144Podjukl Zdeněk1995Hranice00:05:57
243Rotrekl David1995Hranice00:06:10

Mladší žactvo 12-13 let (1997-1998) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
146Hybrantová Monika1997TJ Uničov00:04:20
27Novotná Markéta1998AK Šternberk00:04:23
319Veselíková Eva1998Nová Hradečná00:04:30
426Šromotová Viktorie1998TJ Sokol Lipník00:04:36
59Keprtová Jana1997AK Olomouc00:04:40
68Švastalová Vendula1997AK Olomouc00:04:45
725Šromotová Kamila1997TJ Sokol Lipník00:04:50
848Janošíková Veronika1998Šternberk00:04:56
920Joreňková Eliška1998Nová Hradečná00:05:59

Mladší žactvo 12-13 let (1997-1998) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
121Machalický Marek1998FORTEX Mor. Beroun00:03:55
240Osolsobě Jan1998AHA Vyškov00:03:57
341Kučera Kryštof1997SK Hranice00:04:14
442Podjukl Vojtěch199800:04:17
518Ševčík Jiří1997Nová Hradečná00:04:33
63Šimek František1998ZŠ Svatoplukova00:05:42

Přípravka 10-11 let (1999-2000) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
112Heřmanovská Hana2000Uničov00:02:52
254Janulíková Sarah1999AK Šternberk00:02:58
371Nýdecká Barbora2000Uničov00:03:01
489Zdražilová Adéla2000SK Hranice00:03:06
588Vaňková Natálie2000SK Hranice00:03:10
687Tučková Michaela1999SK Hranice00:03:17
775Šromotová Johana2000TJ Sokol Lipník00:03:25
855Kuncová Monika1999LRS Vyškov00:03:27
964Cikrytová Adéla2000Nová Hradečná00:03:30
1063Langmannová Barbora2000Nová Hradečná00:03:48
1199Koroušová Vendula1999TOM Tuří00:04:07
1274Skopalová Veronika1999TJ Sokol Lipník00:04:08
134Šimková Kateřina2001ZŠ Svatoplukova00:04:23
141Běhalová Natálie2000ZŠ Svatoplukova00:05:26

Přípravka 10-11 let (1999-2000) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
191Šenkeřík Jaromír2000SK Hranice00:02:45
290Dvořák Tomáš2000SK Hranice00:02:50
357Janošík Adam2001AK Šternberk00:02:54
462Berger Jan2000AK Olomouc00:03:11
550Vinklárek Adam2000SK Hranice00:03:14
666Veselík Josef1999Nová Hradečná00:03:16
751Vrbka Ondřej2000SK Hranice00:03:18
810Nejeschleba Vojtěch1999ZŠ Svatoplukova00:03:20
965Petr Michal2000Nová Hradečná00:03:28

Nejmladší žactvo 7-9 let (2001-2003) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
147Kučerová Bára2001AK Šternberk00:01:18
214Vrubelová Denisa2001Uničov00:01:19
327Třeštíková Lucie2001Uničov00:01:21
436Kostelná Marie2001Nová Hradečná00:01:27
535Petrová Eliška2002Nová Hradečná00:01:29
693Dvořáková Jana2001SK Hranice00:01:31
798Pánková Anna2002Olomouc00:01:34
891Neubauerová Klára2002BK Prostějov00:01:35
95Šimková Kristýna200100:01:36
1094Sekaninová Miriam2002SK Hranice00:01:38
1145Kuncová Martina2001LRS Vyškov00:01:40
1237Podešvová Alena2001Nová Hradečná00:01:42
1395Podjuklová Kristýna2003SK Hranice00:01:43
1434Lipková Kateřina2003Nová Hradečná00:01:45
1524Vachutková Alena2002Velká Bystřice00:01:46
1678Janotová Veronika2003ZŠ Holečkova00:01:47
17100Lišková Johana2003Hálkova00:01:48
1879Miklíková Kateřina2002ZŠ Rožňavská00:01:48
192Běhalová Michaela2001ZŠ Svatoplukova00:02:08

Nejmladší žactvo 7-9 let (2001-2003) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
115Pospíšil Jonáš2001AK Olomouc00:01:13
228Macháček Tomáš2001Uničov00:01:15
338Smrček Zdeněk2001Nová Hradečná00:01:16
429Hrdlička Matouš2001Uničov00:01:17
539Osolsobě Jiří2001AHA Vyškov00:01:18
696Bezděk Lubomír2002SK Hranice00:01:20
792Kupka Adam2001AK Šternberk00:01:21
832Dvorský Jan2001Uničov00:01:30
985Šalman Jan2003Olomouc00:01:31
1022Hybner Stanislav2001TJ Uničov00:01:32
1197Pribela Jakub2002SK Hranice00:01:33
1233Macoun Tomáš2003Nová Hradečná00:01:38
1323Berger Vlastimil2002Bukovany00:01:42
1411Nejeschleba Matěj2002ZŠ Svatoplukova00:01:44
1549Goč Martin2001ZŠ Svatoplukova00:01:54
1680Čech Vilém2003AK Šternberk00:01:55
176Šimek Filip2003ZŠ Svatoplukova00:02:11

Děti MŠ (předškoláci) 5-6 let (2004-2005) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
167Hybnerová Klára2004TJ Uničov00:00:22
276Dubová Barbora2005TJ Uničov00:00:23
356Hansgutová Monika2005Trisk Olomouc00:00:24
470Bergerová Marie2005Bukovany00:00:26
530Petrová Alena2005Nová Hradečná00:00:27
661Zbořilová Vendula2004Olomouc00:00:28
792Vodáková Anna2004Olomouc00:00:29
872Mádrová Viktorie2004TJ Sokol Lipník00:00:30
952Čižíková Veronika2005MŠ Čajkovského00:00:31
1093Šnoblová Anna2004Olomouc00:00:31
1180Pavlíčková Monika2004Olomouc00:00:32
1294Brodová Klára2005Olomouc00:00:35

Děti MŠ (předškoláci) 5-6 let (2004-2005) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
178Osolsobě Jindřich2004AHA Vyškov00:00:22
277Janota Michal200400:00:23
369Vachutka Jaromír2005Velká Bystřice00:00:25
459Kaděrka Alfréd2005TTC Olomouc00:00:26
568Hybner Matěj2005TJ Uničov00:00:27
699Vronka Jakub2005TTC Olomouc00:00:29
784Šalman Ondřej2005Olomouc00:00:35
897Valenta Adam2005Olomouc00:00:41

Děti nejmladší 1-4 roky (2006-2009) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
182Skácelová Hana200600:00:21
273Mádrová Klaudie2007TJ Sokol Lipník00:00:23
353Janulíková Barbora2007AK Šternberk00:00:24
413Vrubelová Petra2007Uničov00:00:25
583Skácelová Lucie200800:00:30
698Valentová Veronika2007Olomouc00:00:33
760Zbořilová Nikola2007Olomouc00:00:34

Děti nejmladší 1-4 roky (2006-2009) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
158Černý Adam200600:00:20
277Macoun Lukáš2007Nová Hradečná00:00:27
379Blaťák Jindřich2006Nýznerov00:00:28
495Broda Jakub2007Olomouc00:00:29
596Broda Jan2007Olomouc00:00:32
681Pavlíček Jiří2007Olomouc
7100Coufal Bohumil2008Tiatlon Prostějov
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.