Výsledky 2011

Ke stažení (ve formátu XLS)

Ženy H   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
156Živělová Vladimíra1961TJL 100 Olomouc00:34:32
214Tovaryšová Hana1961SK Přerov00:35:43
389Svačinová Blažena1952Pampeliška OL00:36:45
491Minaříková Jana1966Liga 100 Olomouc00:37:01
59Kyjanková Irena197000:37:22
638Dvořáková Eva1955FOSA Prostějov00:37:29
711Felklová Jarmila1960Šumperk00:39:01
86Divišová Miroslava197600:39:58
97Mráčková Dita196800:44:52

Ženy G   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
121Delingerová Marie1976Šternberk00:29:48
276Palíšková Jarmila1976SK Salix Grymov00:30:59
374Šrámková Štefánia1968Solen Olomouc00:33:03
48Coufalová Marta1976RMC Lipník n.B.00:35:56
552Polachová Lenka1969L100 Olomouc00:37:01
679Raclavská Petra1973Olomouc00:44:01

Ženy F   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
155Planičková Lenka1991AK Olomouc00:30:12
261Slováčková Hana198100:30:52
383Vavrušková Ilona1981Hotel Prachárna00:33:33
432Matějková Jana199000:36:35
599Krčková Šárka1988TJ Liga 100 Olomouc00:43:06

Muži E   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
159Merta Jaroslav1935Iscarex Česká Třebová00:53:46

Muži D   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
119Kunrt Miroslav1949HŽP Prostějov00:40:24
247Jašek Pavel1945TJLiga 100 Olomouc00:40:51
346Vychodil Alois1946AB Šternberk00:45:38
422Morávek Jiří1947Liga 100 Prostějov00:48:22

Muži C   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
113Ženčák Jaroslav1961TJ Šumperk00:31:45
275Filip Václav1960KUS Náměšť na Hané00:35:33
360Vynikal Bedřich1952Olomouc00:38:08
486Smolicha Josef1956Nový Malín00:40:10
512Felkl Luděk1960TJ Šumperk00:41:09
696Večeřa Roman1961Olomouc00:41:58
743Hejl Jan1953Prosport Šumperk00:43:00
828Kunc Josef1960LRS Vyškov00:43:01
978Raclavský Vlastimil1955Liga 100 Olomouc00:43:22
1098Kobliha M.0000Vyškov00:43:46
1188Svačina Karel1952Pampeliška OL00:45:22

Muži B   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
14Martínek Jarda1969Trisk Olomouc00:31:38
229Sedláček Josef1970V.I.K-Kamík Tučapy00:32:11
32Kaděrka Robert1970TTC Olomouc00:35:41
450Frank Pavel1968Moravský Beroun00:36:02
540Dostál Jiří1964LIGa 100 Olomouc00:36:27
610Sobek Aleš197900:36:46
777Mareš Libor1969SK Vyhlídka Šternberk00:38:17
882Švastal Václav1971Hotel Prachárna00:41:45
915Fellner Martin1963Klub Fénix Jeseník00:43:03
105Blahoušek Ota197400:43:57
1144Teplíček Libor1968Náměsť na Hané00:44:27

Muži A   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
142Vymazal Petr1975SK Salix Grymov00:31:06
248Poklop Martin1988Fortex Moravský Beroun00:31:11
351Kovář Roman1978Fortex Moravský Beroun00:31:46
449Axmann Karel1983SKI-OB Šternberk00:32:26
535Pelíšek David1990Fortex Moravský Beroun00:32:34
636Dvořák Pavel1982Biatlon Prostějov00:32:45
787Nový Zdeněk1975SK K2 Prostějov00:33:10
880Skopalík Zbyněk1978KUS Náměšť na Hané00:33:47
984Fritscher Adam1975TJ Liga 100 Olomouc00:34:38
101Krčál Lukáš1998UP Olomouc00:34:41
1181Sás Ladislav1972AK Šternberk00:34:41
1245Večeřa Roman1980Biatlon Prostějov00:35:11
1318Fellner Adam1993Klub Fénix Jeseník00:35:23
1454Míka Radan1977RMC Lipník00:35:43
1558Rašner Tomáš1979Olomouc00:36:11
1634Brtník Jan198000:36:14
1739Dokulil Zdeněk198000:37:25
1841Smolicha David1978Nový Malín00:37:45
1990Saňák Martin1978SK Dama Sport Šumperk00:38:04
2037Odehnal Aleš1975Biatlon Prostějov00:38:38
2195Havran Štěpán198800:39:09
2292Řoutil Ladislav1981TJ Liga 100 Olomouc00:39:50
2330Dvořák Miroslav1973Horka n.M.00:40:00
2457Peřina Michal1978AŠK DA Olomouc00:40:18
2553Macko Juraj1974UP Olomouc00:56:25

Dorost 16-17 let (1994-1995) - dívky   

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Dorost 16-17 let (1994-1995) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
125Rotrekl David1995SK Hranice00:12:55
224Podjukl Zdeněk1995SK Hranice00:12:56

Starší žactvo 14-15 let (1996-1997) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
179Hybrantová Monika199700:06:30
259Poučová Petra1996Olomouc00:06:45
360Lollková Hana1996Olomouc00:06:49

Starší žactvo 14-15 let (1996-1997) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
127Gadas Pavel1997SK Hranice00:06:07
25Vaníček Tomáš1997ZŠ Svatoplukova00:07:34

Mladší žactvo 12-13 let (1998-1999) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
153Novotná Markéta199800:04:12
278Janulíková Sarah199900:04:47
312Janošíková Veronika1998AK Šternberk00:04:57
429Tomečková Lucie1998SK Hranice00:05:19
580Schubertová Hana199800:05:31

Mladší žactvo 12-13 let (1998-1999) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
165Machalický Marek199800:03:50
226Podjukl Vojtěch1998SK Hranice00:04:06
328Pepernik Tomáš1998SK Hranice00:04:13
4100Spurný Daniel199900:04:50
562Jurášek Jan199800:05:09
646Mráček David199800:05:10
78Severa Ondřej199900:05:14
82Šimek František1998ZŠ Svatoplukova00:05:16

Přípravka 10-11 let (2000-2001) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
171Kučerová Bára200100:02:10
273Nýdecká Barbora200000:02:15
356Kostelná Marie200100:02:16
466Vrubelová Denisa200100:02:23
541Chromcová Tereza200000:02:26
670Třeštíková Lucie200100:02:33
769Kobzová Nikola200100:02:33
832Zdražilová Adéla2000SK Hranice00:02:34
994Božková Edita200000:02:35
107Šimková Kristýna2001ZŠ Svatoplukova00:02:36
1130Birbaumová Tereza2000SK Hranice00:02:38
121Spurná Monika200100:02:40
1399Kuncová Monika199900:02:41
1433Dvořáková Jana2001SK Hranice00:02:46
15100Lakomá Kristýna199800:02:53
1657Cikrytová Adéla200000:02:59
176Šimková Kateřina2001ZŠ Svatoplukova00:03:54
1897Běhalová Natálie200000:04:39
1949Běhalová Michaela2001

Přípravka 10-11 let (2000-2001) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
172Macháček Tomáš200100:02:05
231Šenkeřík Jaromír2000SK Hranice00:02:07
375Žaloudík Viktor200100:02:09
410Janošík Adam2001AK Šternberk00:02:17
537Závora Martin2000SK Hranice00:02:20
688Kupka Adam200100:02:22
715Berger Jan2000AK Olomouc00:02:23
891Kňára Maxim200100:02:29
952Chytil Marek2000TK Olymp00:02:43

Nejmladší žactvo 7-9 let (2002-2004) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
155Petrová Eliška200200:01:05
236Sekaninová Miriam2002SK Hranice00:01:08
368Červená Michaela200300:01:10
423Podjuklová Kristýna2003SK Hranice00:01:12
516Vachutková Alenka2002Velká Bystřice00:01:15
640Chromcová Kateřina200300:01:17
79Severová Marie200200:01:18
881Malíšková Petra200400:01:19
995Divišová Veronika200200:01:20
1011Lišková Johana2003ZŠ Hálkova00:01:21
1142Svobodová Adéla200200:01:25

Nejmladší žactvo 7-9 let (2002-2004) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
134Bezděk Lubomír2002SK Hranice00:01:01
235Dokoupil Ondřej2002SK Hranice00:01:02
34Šalman Jan2003Atletika Olomouc00:01:03
458Motlíček Karel2003Olomouc00:01:05
517Šebesta David2002Atletika Uničov00:01:05
674Nýdecký Jakub200300:01:07
776Čech Vilém200300:01:07
819Bartošík Tomáš2004SK Hranice00:01:08
914Berger Vlastimil2003Bukovany00:01:11
1039Svoboda Lukáš2004AHA Vyškov00:01:12
1144Kubala Vojtěch200300:01:23

Děti MŠ 5-6 let (2005-2006) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
122Kročová Lucie2005SK Hranice00:00:18
261Hansgutová Monika200500:00:20
384Coufalová Kateřina2005Lipník n.B.00:00:21
438Odstrčilová Barbora2005SK Hranice00:00:23
592Martinková Klára2006Trisk Olomouc00:00:24
643Čížková Veronika200500:00:25
785Skácelová Hana200600:00:29

Děti MŠ 5-6 let (2005-2006) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
150Ritli Dominik200500:00:17
220Hrazdil Jakub2005SK Hranice00:00:18
313Vachutka Jaromír2005Velká Bystřice00:00:19
489Kaděrka Alfréd200500:00:20
521Bezděk Vít2005SK Hranice00:00:21
696Čapek Adam200500:00:22
747Valenta Adam200500:00:23
83Šalman Ondřej2005Atletika Olomouc00:00:24
963Diviš Radek200600:00:24
1082Malíšek Vojtěch2006

Děti nejmladší 1-4 roky (2007-2010) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
167Vrubelová Petra200700:00:17
277Janulíková Barbora200700:00:19
345Klosová Marie200700:00:20
486Skácelová Lucie200800:00:21
548Valentová Veronika200700:00:30
654Oklešťková Jolana200900:00:33

Děti nejmladší 1-4 roky (2007-2010) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
183Coufal Pavel200700:00:18
251Horák Maxim200800:00:20
364Macoun Lukáš200700:00:21
418Swaczyna Šimon200900:00:28
582Malíšek Vojtěch200600:00:51
690Králík Martin201000:02:31

Zaměstnanec UP   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
13Kaděrková Sylva1974UP Olomouc00:16:25
217Fellnerová Ivana196200:22:16

Požitkáři muži   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
185Kroulík Petr198500:14:33
233Spurný Daniel199900:15:32
324Lepík Libor196400:16:24
494Kutra Petr194900:19:11

Požitkáři ženy   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
193Štenclová Miluše195900:15:29
227Kuncová Martina2001LRS Vyškov00:17:34
320Svobodová Zuzana196600:18:31
426Kuncová Monika1999LRS Vyškov00:19:26

Studenti SŠ - muži   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
131Kachyňa Lukáš199400:12:36
223Syřínek Jakub1995Frýdek-Místek G a SOŠ00:15:44

Studenti SŠ - ženy   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
125Adamovská Veronika1994Frýdek-Místek G a SOŠ00:18:00
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.