Výsledky 2012

Ke stažení (ve formátu XLS)

Ženy H (nad 45 let)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
159Vladimíra Živělová1961TJ L 100 Olomouc00:33:34
214Eva Dvořáková1955Biatlon Prostějov00:33:58
32Hana Tovaryšová1961SK Přerov00:37:18

Ženy G (35-44 let)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
156Štefánia Šrámková1968Solen Olomouc00:29:46
258Marie Delingerová1976Fortex Mor. Beroun00:32:06
350Helena Urbánková1977TJ Liga 100 Olomouc00:32:23
447Pavlína Peterková196900:37:05
525Marcela Hájková1968Hranice00:38:56
646Petra Ladislavová197400:39:14
762Hana Orságová197300:41:58

Ženy F (do 34 let)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
143Lenka Planičková1991Litovel00:28:44
231Ivana Klímová1987AK Olomouc00:29:00
327Jana Matějíková1990TJ Liga 100 Olomouc00:30:35
418Kristýna Chmelková1987TJ Liga 100 Olomouc00:34:41
548Kateřina Číhalová1980Sokol Opatovice00:37:20
635Eva Pospíšilová198200:38:16
77Adéla Fellnerová199100:41:38
853Zuzana Koleňáková197900:41:54
949Jaroslava Šlahařová1983

Muži E (70 a více let)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
11Alois Lajčík1940AK Olomouc00:39:51
223Oldřich Kousal1938SK Přerov00:41:22

Muži D (60-69 let)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
139Jan Vodička1945SK SALIX Grymov00:40:05
212Jiří Morávek1947Liga 100 Prostějov00:46:32
364Jiří Husička1948TJ Liga 100 Olomouc00:52:07
434Oldřich Kolmaš195200:56:11
566Marián Fančovič1952Jistota Prostějov00:56:36

Muži C (50-59 let)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
122Ivan Elischer1960AC Ústí n.L.00:32:32
236Jaroslav Ženčák1961TJ Šumperk00:32:59
35Pavel Jína196200:35:19
426Jaroslav Štefek1962Hranice00:35:28
532Václav Filip1960KVS Náměšť na Hané00:36:53
642Ladislav Špacír1955Břeclav00:37:22
741Jaroslav Trojan196200:37:48
83Josef Kunc1960LRS Vyškov00:40:42
920Jan Hejl1953Prosport Šumperk00:41:22
1033Vlastimil Raclavský1955Liga 100 Olomouc00:44:40
1168Milan Kobliha1957LRS Vyškov00:44:45
1265Milan Novotný1959Prostějov00:45:34

Muži B (40-49 let)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
144J. Martinek1969Trisk Olomouc00:31:29
216Josef Sedláček1970Bike-Kamýk Tučapy00:31:43
317Roman Havlík1965Lošov00:36:25
472Jarek Krumpolc1971Los Rapidos00:37:24
538Jiří Utěšený197000:39:32
621Jiří Dostál1964Liga 100 Olomouc00:40:47
74Martin Fellner1963Fenix Ski Team Jeseník00:41:25
819Jiří Silnoušek1972Šternberk00:43:17
976Pavel Živěla1972MSK POP00:44:59
1030Milan Pekař1971Trisk Olomouc00:48:03

Muži A (22-39 let)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
128David Pelíšek1990Scott Hader Sport00:29:13
210Petr Vymazal1975SK SALIX Grymov00:30:37
355Karel Axmann1983TJ Sokol Nové Sady00:30:42
460Ondřej Horák1975FORTEX Mor. Beroun00:30:52
513Pavel Dvořák1982Biatlon Prostějov00:32:56
637Zbyněk Skopalík197800:33:40
770Radek Ambrož1993SGO00:33:41
877Tomáš Rašner197900:33:54
99Michael Svoboda1992FORTEX Mor. Beroun00:34:27
1045Zdeněk Dokulil198000:35:02
1151Zdeněk Nový1975SK K2 Prostějov00:35:13
1278Martin Saňák1978SK DAMA SPORT Šumperk00:35:32
1311Štěpán Roubalík1993FORTEX Mor. Beroun00:35:33
1415Roman Večeřa1980Biatlon Prostějov00:35:51
1574Martin Beneš1976Bašta TEAM00:37:19
1673Radim Němeček198100:37:58
1752Petr Vích197300:38:02
1869Martin Stayk1975Šumperk00:38:13
1940Dušan Kopečný197300:38:20
2063Jiří Štěpánek197800:38:26
2129Aleš Odehnal1975Biatlon Prostějov00:38:41
2275Josef Zapletal1975Bašta TEAM00:45:20
2354Stanislav Koleňák197800:57:22

Junioři 19-21 let (1991-1993)   

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Dorost 16-18 let (1994-1996) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
143Zdeněk Podjukl1995SK Hranice00:05:27

Dorost 16-18 let (1994-1996) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
147Hana Lollková1996TJ Sokol Nová Hradečná00:06:27

Starší žactvo 14-15 let (1997-1998) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
18Lucie Skalická1997AK Šternberk00:06:12
214Veronika Janošíková1998AK Šternberk00:06:59

Starší žactvo 14-15 let (1997-1998) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
144Vojtěch Podjukl1998SK Hranice00:05:42

Mladší žactvo 12-13 let (1999-2000) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
113Sarah Janulíková1999AK Šternberk00:04:17
26Eva Lančová1999AK Šternberk00:04:18
357Monika Kancová1999LRS Vyškov00:05:47
461Denisa Čapková199900:06:08

Mladší žactvo 12-13 let (1999-2000) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
118Daniel Spurný1999AK Olomouc00:04:47
230Matěj Fellner1999SK Olomouc00:04:54
354Ondřej Šnobl2000ZŠ Mozartova00:05:14

Děti (přípravka) 10-11 let (2001-2002) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
121Kučerová Bára2001AK Šternberk00:02:11
227Vrubelová Denisa2001TJ Uničov00:02:25
340Sekaninová Miriam2002SK Hranice00:02:32
459Kuncová Martina2001LRS Vyškov00:02:34
519Vachutková Alena2002ZŠ Velká Bystřice00:02:45
660Koblihová Karin200200:02:49

Děti (přípravka) 10-11 let (2001-2002) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
115Janošík Adam2001AK Šternberk00:02:12
231Burděj Daniel2001SK Hranice00:02:12
33Grégr Jakub2002AK Šternberk00:02:17
416Kupka Adam2001AK Šternberk00:02:21
534Dokoupil Ondřej2002SK Hranice00:02:21
652Koubek Ondřej2001ZŠ Stupkova00:02:51
732Zápotocký Martin2001SK Hranice00:03:08

Nejmladší žactvo 7-9 let (2003-2005) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
117Červená Michaela2003TJ Uničov00:01:05
22Grégrová Tereza2004AK Šternberk00:01:08
333Zápotocká Tereza2003SK Hranice00:01:13
439Podjuklová Kristýna2003SK Hranice00:01:13
526Žáčková Adéla2005TJ Uničov00:01:14
653Šnoblová Anna2004ZŠ Mozartova00:01:17
742Klanicová Hana2005SK Hranice00:01:20
838Petrovská Elen2004SK Hranice00:01:21
91Čižíková Veronika2005ZŠ Heyrovského00:01:24
1036Hajná Nela2005SK Hranice00:01:47

Nejmladší žactvo 7-9 let (2003-2005) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
15Šalman Jan200300:01:02
225Oldřich Tomáš2003AK Šternberk00:01:02
323Barrow Timi2004KK Lipník n.B.00:01:05
420Vachutka Jaromír2005ZŠ Velká Bystřice00:01:07
535Bezděk Vít2005SK Hranice00:01:13
637Hrazdil Jakub2005SK Hranice00:01:15
728Kovář Matěj200400:01:16
810Mondek Ondřej2005AK Šternberk00:01:16
94Šalman Ondřej200500:01:36

Děti MŠ 5-6 let (2006-2007) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
124Barrow Tina2007KK Lipník n.B.00:00:25
212Janulíková Barbora2007AK Šternberk00:00:26
346Kriklová Lucie2006ZŠ Mozartova00:00:27
49Foukalová Petra2006AK Šternberk00:00:30
511Diringerová Kristýna200600:00:37

Děti MŠ 5-6 let (2006-2007) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
122Černý Adam2006Týn nad Bečvou00:00:22
27Mondek Tomáš2007AK Šternberk00:00:23
341Sekanina Jiří2006SK Hranice00:00:25
451Rašner Patrik200700:00:30
555Nesvadba Dan2007AK Šternberk00:00:40
658Urbánek Vojtěch200700:00:59

Děti nejmladší 1-4 roky (2008-2011) - dívky   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
145Oklešťková Jolana200900:00:18
249Kubíková Daniela200800:00:19
356Tichá Anna201000:00:50

Děti nejmladší 1-4 roky (2008-2011) - chlapci   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
148Swaczyna Šimon200900:00:19
250Kubík Jan200900:00:20
329Beneš Matěj2010Bašta Team00:00:34

Učitel UP (neregistrovaní)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
16Fellneová Ivana196200:25:01

Student UP (neregistrovaní)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
124Boček Michal198800:14:28

Nejlepší příchozí   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
167Machalický Marek1998AK Šternberk00:12:08
285Kroulík Petr198500:15:02

Nejlepší příchozí   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
18Svobodová Zuzana1966FORTEX SKI Mor. Beroun00:18:30

Studenti SŠ - muži (neregistrovaní)   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
179Pumprla Martin1995SGO (7.B8)00:50:35

Studenti SŠ - ženy   

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
157Glavanová Alicia199600:16:17
271Kuncová Martina2001LRS Vyškov00:16:42
361Kuncová Monika1999LRS Vyškov00:18:07
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.