Výsledky 2013

Ke stažení (ve formátu XLS)

Ženy H (nad 45 let)    7 000 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
187Vladimíra Živělová1961TJ L 100 Olomouc33:32:00
261Eva Dvořáková1955Biatlon Prostějov34:19:00
376Ludmila Písková1966TJ L 100 Olomouc38:14:00
41Dana Brucknerová196344:43:00
549Ivana Poláková196344:43:00
624Pavlína Zaoralová196646:41:00

Ženy G (35-44 let)    7 000 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
140Marie Delingerová1976Fortex Mor. Beroun00:27:06
279Jarmila Palíšková1976SK Salix Grymov00:30:52
312Jana Nečasová1974Lipník00:34:25
417Markéta Šnoblová197400:35:16
572Daniela Chocholková197500:37:19
684Pavlína Peterková196900:37:21
746Milena Znojilová197400:38:10
853Šárka Malínková197400:38:24
954Jana Jandová196900:38:56
1073Lenka Polachová1969Liga 100 Olomouc00:39:11
1110Kateřina Rychlá197600:39:52
1213Hana Orságová1973Kroměříž00:41:54

Ženy F (do 34 let)    7 000 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
189Šárka Krčková1988TJ Liga 100 Olmouc00:30:04
282Lenka Schauerová1988Atletika Polička00:31:12
369Jana Matějíková1990TJ Liga 100 Olmouc00:31:40
470Kristýna Chmelková1987TJ Liga 100 Olmouc00:32:31
527Kateřina Šmídová198600:32:50
683Jitka Melcrová197900:33:40
743Kateřina Strnadová199400:38:01
896Dominika Iliašová198600:39:14
914Eva Rysnarová198400:43:02

Muži E (70 a více let)    9 200 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
138Matěj Jelínek1942Hvězda Pardubice00:35:12
236Alois Lajčík1940AK Olomouc00:35:22
337Jaroslav Merta1935Česká Třebová00:43:36

Muži D (60-69 let)    9 200 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
151Jan Hejl1953Prosport Šumperk00:41:50
247Jiří Morávek1947Liga 100 Prostějov00:47:46
380Jaromír Vaněk1948TJ Liga 100 OL.00:47:58

Muži C (50-59 let)    9 200 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
148Jaroslav Ženčák1961TJ Šumperk00:32:03
245Pavel Jína1962Liga 100 Olomouc00:34:52
341Jaroslav Trojan196200:35:01
418Martin Fellner1962Fenix Ski Team Jeseník00:39:41
562Milan Kobliha1957LRS Vyškov00:40:17
666Josef Smolicha1956Nový Malín00:41:39
778Jaroslav Pekař1963SK Radslavice00:43:47
839Zdeněk Petřek195800:43:50
977Tomáš Písek1959Liga 100 Olomouc00:46:19
1025Jaromír Zaoral196200:46:40

Muži B (40-49 let)    9 200 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
111Jarda Martinek1969Trisk Olomouc00:31:47
231Martin Minařík1967TTC Olomouc00:34:22
352Jiří Dostál1964Liga 100 Olomouc00:34:52
44Robert Kaděrka1970TTC Olomouc00:35:54
591Miroslav Mynář1968Trisk Olomouc00:36:48
686Petr Vích197300:39:07
788Roman Havlík1965TJ Liga 100 OL.00:39:24
875Jan Spáčil1969Varadero00:39:36
992Jaromír Bronec1967TJ Liga 100 OL.00:39:53
1068Jan Hálek1970UP Olomouc00:40:09
1194Oldřich Adámek1966TJ Liga 100 OL.00:40:12
1259Jiří Utěšený197000:40:21
138Libor Lhotecký197200:41:47
1457Miroslav Dvořák1973Horka n. Moravou00:41:49
1585Martin Vaněk1973Samotišky00:42:37
1619Zdeněk Poštulka1966KNN Šternberk00:43:23
1744Zdeněk Večerka197000:45:30
182Libor Smital197100:56:34

Muži A (22-39 let)    9 200 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
156Roman Kovář1977Fortex Mor. Beroun00:31:20
271Karel Axmann1983TJ Sokol Nové Sady00:31:36
365Pavel Dvořák1982Biatlon Prostějov00:31:55
467Zdeněk Nový1975SK K2 Prostějov00:32:24
542Petr Vymazal1975SK SALIX Grymov00:33:23
69Tomáš Rašner197900:33:35
750Jan Lachnit1980TJ Liga 10000:33:36
881Jiří Otrusina1982SK OB Prostějov00:33:40
990Martin Saňák1978SK Sport Šumperk00:34:30
1058Roman Večeřa1980Biatlon Prostějov00:34:42
1174Jan Kašparů1980Varadero00:36:14
1260Zbyněk Skopalík197800:36:47
1328Pavel Hennrich198400:37:10
1420Radim Němeček198100:37:15
157Jiří Ingr197600:38:03
1629Petr Sofka197800:38:10
173Martin Beneš1976Bašta TEAM00:38:16
1895Michal Hospodarčík1978MH Alone Olomouc00:40:42
19100Michal Čech1980Varadero00:41:37
2097Ota Blahoušek1974LRR00:43:17
2155David Ťuka199800:44:00
2226Martin Smutný1977Bašta Team00:45:52
2315Martin Major197900:57:28
2432Aleš Příborský1976BŽB - NEVIDOMÝ01:01:46

Junioři 19-21 let (1992-1994)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Dorost 16-18 let (1995-1997) - chlapci    3 100 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
178Zdeněk Podjukl1995SK Hranice00:13:03
2145Adam Bocek199900:13:39

Dorost 16-18 let (1995-1997) - dívky    3 100 m

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Starší žactvo 14-15 let (1998-1999) - dívky    1 600 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
166Sarah Janulíková1999AK Šternberk00:05:47
221Katrin Sásová1998AK Šternberk00:06:14
317Veronika Janošíková1998AK Šternberk00:06:19

Starší žactvo 14-15 let (1998-1999) - chlapci    1 600 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
177Vojtěch Podjukl1998SK Hranice00:05:14
23Jarek Hránek199900:05:41
3147Matěj Fellner199900:05:52
4135Adam Boček199900:05:58
59Jan Šmída1999Moravec Team00:06:38
620Ladislav Pirkl199900:07:00
75Aleš Kožušník200000:07:09
81Martin Bruckner200000:07:14
94Pavel Rosypal200000:08:06
102Tomáš Bruckner200200:08:23

Mladší žactvo 12-13 let 2000-2001) - dívky    1 200 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
149Denisa Vrubelová2001TJ Uničov00:04:52
234Barbora Žáčková2001TJ Uničov00:05:08
314Andrea Zbožková2001KK Lipník00:05:30
464Kristýna Šimková2001ZŠ Svatoplukova 1100:05:43
515Nikola Krausová2000KK Lipník00:05:47
658Natálie Běhalová2000ZŠ Svatoplukova 1100:08:42
763Michaela Běhalová2001ZŠ Svatoplukova 1100:10:14

Mladší žactvo 12-13 let 2000-2001) - chlapci    1 200 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
174Tomáš Dvořák2000SK Hranice00:04:18
275Martin Závora2000SK Hranice00:04:20
38Michal Šmída2001Moravec Team00:04:24
416Adam Janošík2001AK Šternberk00:04:26
518David Suchánek2000KK Lipník00:04:42
654Jan Berger200000:04:45
7128Stanislav Hybner2001TJ Uničov00:05:22
8143Lukáš Poštulka2001KNN Šternberk00:07:50

Děti (přípravka) 10-11 let (2002-2003) - dívky    800 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
176Iveta Smolová2002SK Hranice00:02:12
269Michaela Červená2003TJ Uničov00:02:14
379Tereza Kotrosuchová2002SK Hranice00:02:18
460Jana Poláková200300:02:20
588Veronika Svobodová2003SK Hranice00:02:21
6107Dorota Ingrová200200:02:26
789Kristýna Podjuklová2003SK Hranice00:02:28
838Vlaďka Raclavská200200:02:31
9117Kateřina Ticháčková200200:02:35
1037Lenka Raclavská200200:02:38
1139Zuzka Raclavská200200:02:39
12101Natálie Dohnalová2002AK Šternberk00:02:57

Děti (přípravka) 10-11 let (2002-2003) - chlapci    800 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
123Jakub Grégr2002AK Šternberk00:02:03
240David Šebesta2002TJ Uničov00:02:06
3105Daniel Burdej2002SK Hranice00:02:07
459Tomáš Oldřich2003AK Šternberk00:02:08
561Honza Polák200300:02:09
619Vojta Suchánek2002KK Lipník00:02:10
76Kryštof Axman2002AK Šternberk00:02:11
8100Adam Dohnal2002AK Šternberk00:02:13
987Martin Vavřík2003SK Hranice00:02:17
10120Jan Šalman200300:02:22
1136Filip Plachý2002TJ Uničov00:02:23
12123Kryštof Lhotecký200300:02:41
1380Adam Kuchař2003SK Hranice00:02:46
1465Filip Šimek200300:02:50

Nejmladší žactvo 7-9 let (2004-2006) - dívky    400 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
124Tereza Grégrová2004AK Šternberk00:01:20
2126Elen Melcková2004AK Olomouc00:01:22
330Barbora Wiedermannová2004TJ Uničov00:01:24
4118Klára Hybnerová2004TJ Uničov00:01:26
522Gabriela Sásová2004AK Šternberk00:01:30
633Kristýna Navrátilová2004TJ Uničov00:01:31
735Adéla Žáčková2005TJ Uničov00:01:33
886Elen Petrovská2004SK Hranice00:01:34
970Monika Pavlíčková200400:01:36
10113Anna Šnoblová2004ZŠ Mozartova00:01:37
1196Vendula Zbořilová2004Holice00:01:38
1282Hana Klanicová2005SK Hranice00:01:42
13114Anička Ticháčková200500:01:45
14125Klára Martinek200600:01:47
1581Laura Lapčíková2005SK Hranice00:01:49
167Viktorie Zachovalová200500:02:00
17140Hana Orságová200500:02:02

Nejmladší žactvo 7-9 let (2004-2006) - chlapci    400 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
185Ladislav Procházka2004SK Hranice00:01:24
231Šimon Spurný2006AK Šternberk00:01:33
395Alfréd Kaděrka2005Racing Department00:01:34
453Ondřej Mondek2005AK Šternberk00:01:36
5119Matěj Hybner2005TJ Uničov00:01:37
629David Kasal2006TJ Uničov00:01:38
7132Adam Bevej2005AK Šternberk00:01:39
8112Igor Lhotecký200500:01:40
983Jakub Hrazdil2005SK Hranice00:01:42
1056Pavel Neček2005TJ Uničov00:01:45
11121Ondřej Šalman200500:01:46
1255Tomáš Neček2005TJ Uničov00:01:47
13106Tobiáš Ingr200600:01:50
14142Jakub Božek200400:01:50
1513Vojtěch Zbožek2005KK Lipník00:01:51
1625Patrik Venos2006TJ Uničov00:01:53
1784Jaroslav Zaříval2004SK Hranice00:01:54
18115Michal Kopečný200600:01:59

Děti MŠ 5-6 let (2007-2008) - dívky    100 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
132Tereza Navrátilová2007TJ Uničov00:00:18
248Petra Vrubelová2007TJ Uničov00:00:19
367Barbora Janulíková2007AK Šternberk00:00:20
446Sabinka Sikorová200700:00:22
547Lara Chytilová200700:00:23
644Sára Vaňková200700:00:24
797Nikola Zbořilová2007Holice00:00:25
8136Hana Smutná200700:00:26
962Terezie Běhalová200800:00:33
1045Nela Byrtusová200700:00:54

Děti MŠ 5-6 let (2007-2008) - chlapci    100 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
168Jakub Langer200800:00:20
2124Patrik Rašner200700:00:21
352Tomáš Mondek2007AK Šternberk00:00:22
4127Richard Orság2007Kroměříž00:00:23
550Milan Pospíšil2007TJ Uničov00:00:24
626Vojtěch Kasal2008TJ Uničov00:00:24
793Adam Navrátil2007SK Hranice00:00:25
811Ondra Dudík200700:00:26
951Tomáš Petrovský200800:00:27
1041Matýsek Síkora200800:00:28
11138Jan Šimčík200800:00:28
12122Oliver Lhotský200800:00:28
1342Szymon Byrtus200800:00:29
14110Lukáš Sofka200700:00:33
1571Jiří Pavlíček200700:00:34
1698Miroslav Koupil200700:00:35

Děti nejmladší 1-4 roky (2009-2012) - dívky    60 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1129Daniela Kubíková200800:00:14
2104Jolana Oklešťková200900:00:15
343Veronika Vaňková200900:00:19
4134Lilien Bocková201000:00:19
599Klárka Hospodarčíková2009MH Alone Olmouc00:00:24
6139Linda Lapčíková201200:00:28
7141Alžběta Blahoušková201000:00:30
8133Kristýna Husičková201000:00:35
9108Anna Tichá201000:00:35
1073Zuzana Swaczynová201100:00:44
11103Tereza Urbánková201100:00:48
1210Kateřina Zbíralová2011Kamerun00:00:51
1392Nikol Urbanová201100:00:54
14130Karolína Kubíková201200:01:02
15111Veronika Němečková201000:01:06

Děti nejmladší 1-4 roky (2009-2012) - chlapci    60 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1131Jan Kubík200900:00:15
272Šimon Swaczyna200900:00:16
3102Vojtěch Urbánek2009CH3 Šumperk00:00:18
412Jakub Dudík201000:00:19
590Daniel Fojtík200900:00:20
691Vojtěch Fojtík200900:00:22
7109Ondřej Štůreč201000:00:24
827Matěj Beneš2010Bašta Team00:00:26
9116Dan Kopečný201000:00:27
1094Vlastimil Kuchař2010SK Hranice00:00:30
1128Michal Beneš2012Bašta Team00:00:44
12137Viktor Šefčík201000:00:48
1357Damian Chytil201000:00:53

Učitel UP (neregistrovaní)    3 100 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
15Sylva Kaděrková197400:15:54
293Vahid Omidvar197900:22:31
334Ivana Fellneová196200:25:29

Student UP (neregistrovaní)    3 100 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
16Samuel Trizna1993UP00:11:44
264Tomáš Trojan198900:20:31

Nejlepší příchozí - muži    3 100 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
133M.S. Fellner199900:16:03
216Miroslav Turek197300:16:09
3102Vít Macháček197200:16:18
423Daniel Kubík197800:18:36
530Karel Kubík198300:18:37

Nejlepší příchozí - ženy    3 100 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
122Ivana Kubínová197900:18:06
221Martina Němečková198100:18:15
363Kateřina Pobežalová199000:20:31
498Marcela Koupilová197500:20:48
535Vendula Dostálová197500:25:29

Studenti SŠ - muži (neregistrovaní)    3 100 m

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1146Marek Machalický1998AK Šternberk00:11:23
2144Tomáš Poštulka1997KNN Šternberk00:12:57
399Michal Koupic199600:19:33

Studenti SŠ - ženy    3 100 m

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.