Výsledky 2016

Ke stažení (ve formátu XLS)

Děti nejmladší 1-4 roky (2012-2015) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
136Poprava Radim201200:00:11
2151Málek Adam2012SK Hranice00:00:12
3121Beneš Michal2012Bašta Team00:00:12
4128Heger Oliver201200:00:13
572Pospíšil Martin201200:00:14
6152Pavis Jiří2012SK Hranice00:00:15
727Šíma Šimon2012AK Šternberk00:00:17
818Slinták Josef201300:00:18
9125Grossert Max201300:00:19
1055Jégl Matyáš2012AK Šternberk00:00:20
11117Koribský Jakub2013ASK Prostějov00:00:23
12115Tempír Jáchym2013Olomouc Hejčín00:00:26
13106Flašar Filip201300:00:29
1445Kubík Mikuláš2012Kubíkfamily00:00:31
1560Ševčík Vít2014Štarnov00:00:34
1640Drastich Maxim2014Olomouc00:00:37
17136Živěla Vilém201200:00:41
18110Gažák David2015AK Šternberk00:00:44
19118Koribský Petr2015ASK Prostějov00:00:47

Děti nejmladší 1-4 roky (2012-2015) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
174Lachmannová Anna2012AK Olomouc00:00:14
285Barabášová Bára2012TTC Olomouc00:00:14
324Zaorálková Anička2012AK Olomouc00:00:14
446Dudíková Natálie201200:00:15
526Bundilová Alena2012AK Šternberk00:00:15
634Fojtová Nikol201200:00:16
797Dofková Anežka201200:00:16
8113Tománková Nela201200:00:18
919Slintáková Diana201500:00:19
10101Kratochvílová Anna201300:00:20
1131Peňašková Elen201400:00:21
1228Vojáčková Hana2013TJ Sokol Nová Hradečná00:00:25
1382Lajdová Markéta201300:00:26

Děti MŠ 5-6 let (2010-2011) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
13Krňávková Anna2010AK Olomouc00:00:21
27Mikulková Hana2010TJ Sokol Nová Hradečná00:00:21
394Poláková Lea2011Atletika Uničov00:00:22
42Martinková Lucie2011AK Šternberk00:00:23
576Hrubá Michaela2011TJ Sokol Tovačov00:00:25
683Lajdová Barbora201100:00:27
7129Řehořová Martina2010Kožušany00:00:29
862 000000:00:31
9114Šafářová Tereza2010Mohelnice00:00:33
10130Blahoušková Alžběta2010Hlubočky00:00:34
11133Grambalová Ivana201100:00:37

Děti MŠ 5-6 let (2010-2011) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
123Rychtecký Jan2010AK Šternberk00:00:19
2150Novák Leo2010SK Hranice00:00:19
315Krov Tadeáš2010AP Olomouc00:00:19
447Dudík Jakub201000:00:20
537Poprava Martin201000:00:21
627Vojáček Martin2010TJ Sokol Nová Hradečná, (104)00:00:21
792Řezníček Samuel2010Moravský Beroun00:00:22
8120Beneš Matěj201000:00:22
9147Huba Tomáš2010SK Hranice00:00:22
10148Málek Daniel2010SK Hranice00:00:23
11105Flašar Kryštof2010Flašky00:00:23
1211Sýkora Štěpán201100:00:24
13146Novák Pavel2010SK Hranice00:00:24
1498Dotek Václav201000:00:25
15149Antolík Ondřej2010SK Hranice00:00:25
1678Kubík Jáchym2010Kubíkfamily00:00:26
1793Řezníček Tadeáš2011TJ Granitol00:00:27
18100Kratochvíl Devi201100:00:28
19116Tempír Lukáš2010Olomouc Hejčín00:00:28
2061Ševčík Sebastian2011AK Šternberk00:00:29

Nejmladší žactvo 7-9 let (2007-2009) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
156Janulíková Barbora2007AK Šternberk00:01:19
299Navrátilová Tereza2007TJ Uničov00:01:20
325Zaorálková Anet2007AK Olomouc00:01:22
452Machalová Julie2008AK Šternberk00:01:23
54Johanová Sára2008TJ Uničov00:01:24
6103Gucká Olga2007AK Šternberk00:01:26
76Mikulková Berenika2008TJ Sokol Nová Hradečná00:01:27
8144Nováková Klára2007SK Hranice00:01:30
988Kubíková Daniela200800:01:32
10139Smutná Hana200700:01:34
1110Sýkorová Julie200900:01:35
1217Slintáková Karolína2009AK Šternberk00:01:36
13142Sommerová Tereza2007SK Hranice00:01:37
1413Krejčová Jana2008AK Šternberk00:01:38
1528Kubalíková Anežka2008AK Šternberk00:01:39
16140Kulhánková Denisa2007SK Hranice00:01:40
1753Omachelová Anna2009AK Šternberk00:01:41
18141Šváčková Sofie2007SK Hranice00:01:42
1971Hrubá Klára2009AK Šternberk00:01:43
20143Hubová Barbora2007SK Hranice00:01:51

Nejmladší žactvo 7-9 let (2007-2009) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
129Obšil Břetislav2007AK Šternberk00:01:19
239Koryčanský Jiří2008AK Šternberk00:01:21
373Melich Matyáš2007Apolo Olomouc00:01:22
441Šíma Václav2008AK Šternberk00:01:23
522Nesvadba Dan2007AK Šternberk00:01:24
638Obšil Jiří2008AK Šternberk00:01:26
791Řezníček Daniel2007Moravský Beroun00:01:26
843Dolník Daniel2008AK Šternberk00:01:27
9108Macoun Lukáš2008Nová Hradečná00:01:28
1089Pavlíček Jiří200700:01:28
1186Langer Jakub2008TJ Uničov00:01:29
1296Koutný Ondřej2007Biatlon Prostějov00:01:30
13124Rašner Patrik2007Trisk OL00:01:34
1421Mondek Tomáš2007AK Šternberk00:01:35
15112Fryčák Tomáš2007SK Sigma Olomouc00:01:36
1651Pospíšil Ondřej2008AK Šternberk00:01:38
17138Molnár Tomáš200900:01:40
1835Poštulka Mikuláš2009Sokol Nová Hradečná00:01:42
19137Kubeš Martin2008(Z)00:01:43
2033Váňa Patrik2008AK Šternberk00:01:44
21160Kuchař Jáchym2009SK Hranice00:01:44
2220Martinka Ladislav2007AK Šternberk00:01:45
2316Jakůbek Matyáš2009AK Šternberk00:01:45
2475Hrubý Jakub2009Kola Koblížek00:01:46
2532Černocký Josef2009AK Šternberk00:01:46
26159Sommer Tomáš2009SK Hranice00:01:46
2748Dudík Ondřej200700:01:47
2881Lajda Lukáš200900:01:50
2954Jégl Tadeáš2009AK Šternberk00:01:55
30132Grambal Jakub200800:02:05
31127Heger Adam200900:02:19

Děti přípravka – holky (ročník 2005–2006)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
150Bundilová Eliška2006AK Šternberk00:02:01
2109Kročová Lucie2005SK Hranice00:02:02
3158Klimentová Ema2005AK Šternberk00:02:04
459Gucká Marie2005AK Šternberk00:02:07
5102Grégrová Kristýna2005AK Šternberk00:02:15
664Jakubková Anna2006AK Šternberk00:02:22
766Čižíková Veronika2005ZŠ Heyrovského00:02:23
870Černocká Kateřina2005AK Šternberk00:02:25
965Prchlíková Eliška2006AK Šternberk00:02:26
1069Knoppová Barbora2006AK Šternberk00:02:30
11137Živělová Vendula200600:02:58

Děti přípravka – kluci (ročník 2005–2006)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
195Koutný Jan2005Biatlon Prostějov00:01:51
2122Vachutka Jaromír2005Velká Bystřice00:01:56
314Krov David2006AP Olomouc00:01:57
457Vereskov Dominik2006AK Šternberk00:02:04
5126Spurný Šimon2006AK Šternberk00:02:08
63Mondek Ondřej2005AK Šternberk00:02:09
7145Karola David2006SK Hranice00:02:10
812Horry Martin2006AK Šternberk00:02:13
9156Krucina Vojtěch2005SK Hranice00:02:14
10157Adámek Matouš2005SK Hranice00:02:16
11134Kaděrka Alfréd2005Racing Department00:02:21
1258Mařák Cyril2006AK Šternberk

Mladší žactvo – holky (ročník 2003–2004)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1135Červená Michaela2003AK Šternberk00:04:09
25Grégrová Tereza2004AK Šternberk00:04:18
3138Kubešová Michaela2004AK Olomouc00:04:29
4160Zápotocká Tereza2003SK Atletika Hranice00:04:32
587Polanská Michaela2004ZŠ Štefcova HK00:04:48
690Pavlíčková Monika200400:05:28
768Polánková Karolína2003ZŠ Štěpánov00:05:39
8154Podjuklová Kristýna2003

Mladší žactvo – kluci (ročník 2003–2004)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1139Koutný Jan2005Biatlon Prostějov00:03:51
21Nesvadba Tomáš2003AK Šternberk00:04:00
3153Brychta Karel2004SK Hranice00:04:41
4111Bundil Tomáš2004AK Šternberk00:05:08
5131Božek Jakub2004Hlubočky00:05:22
6155Krucina Radek2004SK Hranice00:05:25
7136Jirout Jakub200300:05:40

Starší žactvo 14-15 let (2001-2002) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
163Komárková Lucie2001AK Šternberk00:05:50
2107Kostelná Marie2001AK Šternberk00:05:51
3158Dohnalová Natálie2002AK Šternberk00:06:31
4123Vachutková Alena200200:07:02

Starší žactvo 14-15 let (2001-2002) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
18Grégr Jakub2002AK Šternberk00:04:55
29Janošík Adam2001AK Šternberk00:05:02
384Žlutíř Marek2001SGO00:05:23
4157Lenhart Ondřej2002AK Šternberk00:05:37
5159Dohnal Adam2002AK Šternberk00:05:38
649Grégr Lukáš2002AK Šternberk00:05:58

Muži A (1977 a mladší)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
169Pelíšek David1990AK Olomouc00:30:02
280Ambros Jakub1987AKEZ Kopřivnice00:30:16
361Krajča Stanislav1983TJ Liga 100 OL00:32:46
48Samo Trizna1993LF UP00:34:02
559Kudelka Lukáš1983Drnovice00:34:18
689Krejčí Zbyněk1988TJ Liga 100 OL00:34:19
754Schmidt Milan1985TEFI-TEX00:34:48
840Rašner Tomáš1979Trisk Olomouc00:35:08
993Krejčí Tomáš1986TJ Liga 100 OL00:36:30
1056Richter David1977Tofido00:36:35
1142Derka Radim1991Přerov00:37:00
127Prokopovič Peter1986Maratón Klub Rajec00:37:13
1372Palla Radovan198000:37:24
1497Šustr Jiří1980Silný Team Uničov00:39:03
1534Tempír Tomáš1977Sokol Štíty00:39:25
1696Matura Petr1978Náklo00:39:32
1730Dvořák Tomáš2000SK Hranice00:40:56
1815Horák Jaromír1992Teplákovky00:41:51
1916Konšel Richard1991Teplákovky00:41:55
2081Peňaška Jiří1982Jogito Olomouc00:43:44
2132Podjukl Zdeněk1995SK Hranice00:43:55
2299Doležel Lukáš199000:44:53
2313Sýkora Martin197900:47:03
24102Psula Roman1984Velká Bystřice00:48:12
2560Rosta Michal1983Smart Team00:50:47
2644Sun Chao1988Changchung - Čína

Muži B (ročník 1976–1967)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
170Kučera Petr1975Salix Grymov00:31:55
288Martinek Jaroslav1969Trisk Olomouc00:33:11
357Vymazal Petr1975Salix Grymov00:33:25
433Barabáš Jan1976TTC Olomouc00:33:31
571Fritscher Adam1975TJ Liga 100 OL00:36:10
674Chmelář Jan1975SK Slatinky00:36:39
727Beneš Martin1976Bašta Team00:37:16
851Sás Ladislav1972SK Vyhlídka Šternberk00:37:48
998Ingr Jiří1976TJ Liga 100 OL00:38:24
1010Ambros Jiří1975Slatinice00:40:00
119Vích Petr197300:40:22
1277Koupil Petr1976TJ Liga 100 OL00:41:07
1383Dvořák Miroslav1973Horka nad Moravou00:41:39
1449Kaštyl Josef1969Smržice00:47:12
152Skopal Libor197000:52:03

Muži C (ročník 1966–1957)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
146Jína Pavel1962TJ Liga 100 OL00:36:26
266Dostál Jiří1964TJ Liga 100 OL00:36:51
379Zatloukal Marek1965TJ Liga 100 OL00:37:32
452Jelínek Zbyněk1963TJ Liga 100 OL00:37:32
563Souček Jan1965TJ Liga 100 OL00:37:51
678Adámek Oldřich1966TJ Liga 100 OL00:39:11
7101Trojan Jaroslav1962TJ Liga 100 OL00:41:53
892Stržínek Karel1964CK Stará Ves - běžci z Rya00:42:49
947Suška Pavel1964Šternberk00:42:52
1091Kobliha Milan1957LRS Vyškov00:43:43
1129Dočkal Vladimír1962TJ Liga 100 OL00:46:11

Muži D (ročník 1956–1947)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
135Tempír František1949Sokol Štíty00:38:00
294Gromus Petr1956Vivat Sport00:39:49
36Vaněk Jaromír1948TJ Liga 100 Olomouc00:48:06
445Kytka Zdeněk1953KHS Moravia Olomouc00:48:18
539Morávek Jiří1947TJ Liga 100 Olomouc00:51:24
643Kolmaš Oldřich195200:56:44

Muži E (ročník 1946 a starší)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
168Jašek Pavel1945TJ Liga 100 OL00:35:12
273Vodička Jan1945MK Radslavice00:36:11
367Sedláček Jan1946TJ Liga 100 OL00:49:49

Ženy F (ročník 1977 a mladší)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
175Svobodová Zuzana1981AK Drnovice00:30:30
248Drtilová Veronika1985Litovel00:31:33
341Úlehlová Klára1982SK Hranice00:32:53
490Dřímalová Martina1989TJ Liga 100 OL00:33:34
582Václavíková Kateřina1983AK Šternberk00:34:14
631Adéla Zdražilová2000SK Hranice00:35:37
755Niklová Michaela1983TEFI-TEX00:36:05
865Jedličková Karolína199000:36:59
936Kouřilová Pavla198200:38:57
1026Dofková Radka197900:40:41
11100Svozilíková Zuzana199600:42:35
1253Kaštylová Martina199100:50:41

Ženy G (ročník 1976–19767)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
111Masničáková Blanka197400:31:48
212Sýkorová Šárka197600:33:53
31Skopalová Lenka197200:36:58
462Petrová Kamila1971Velká Bystřice00:39:16
55Nečesaná Markéta1973TJ Liga 100 Olomouc00:40:07
614Gartnerová Marta197100:45:37
723Kobrlová Iveta197500:53:22

Ženy H (ročník 1966 a starší)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1103Konečná Ľuba196500:30:39
258Hynštová Marie1957AK Drnovice00:31:06
387Dvořáková Eva1955Prostějov00:34:17
495Gromusová Alexandra1962Vsacan Tour Vsetín00:36:36
586Minaříková Jana1966TJ Liga 100 Olomouc00:37:22
676Tučková Hana1955TJ Liga 100 Olomouc00:41:12
738Brücknerová Dana196300:48:54

Studenti SŠ - muži (neregistrovaní)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
124Žlutíř Marek2001SGO00:13:22
267Polánek David1999SSŠ Horstav00:15:55
384Uhlíř Jakub1998SGO00:17:02

Studenti SŠ - ženy

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
177Sarah Janulíková1999AK Šternberk00:14:47
220Furišová Barbora199900:15:03

Ženy 3 (nereg.)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
125Žlutířová Vladimíra197300:15:48
279Hrubá Kateřina1980TJ Sokol Tovačov00:18:39
385Uhlířová Martina1966UPOL00:21:56
422Kubíková Daniela200800:23:49
521Kubíková Ivana197900:23:50
664Fellnerová Ivana1962UPOL00:24:46

Muži 3 (nereg.)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
128Blahoušek Ota1974UPOL00:14:16
267Polánek David1999SŠ Horstav00:15:55
380Hrubý Patrik1969Tovačov00:16:12
44Molnár Jiří196600:20:33
537Brückner Tomáš200200:21:43
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.