Výsledky 2015

Ženy H (nad 45 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
11Hynštová Marie1957AK Drnovice00:30:46
245Procházková Silva1969Česká Ves00:31:20
361Dvořáková Eva1955Prostějov00:34:15
411Pisková Ludmila1966Liga 100, Olomouc00:36:11
527Peterková Pavlína196900:37:50
642Tučková Hana1955Olomouc00:38:21
755Tovaryšová Hana1961SK Přerov00:39:02
832Minaříková Jana1966Liga 100, Olomouc00:39:13
980Petříková Zuzana197000:42:13

Ženy G (35-44 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
172Urbánková Helena1977TJ Liga 100 Olomouc00:31:45
251Chmelářová Radka1976SK Slatinky00:32:23
377Kovářová Ivana197700:36:55
446Nečesaná Markéta1973TJ Liga 100 Olomouc00:42:08
54Koupilová Marcela197500:42:30

Ženy F (do 34 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
147Svobodová Zuzana1981AK Drnovice00:29:53
225Drtilová Veronika1985Litovel00:30:38
357Dřímalová Martina1989TJ Liga 100 Olomouc00:32:07
47Úlehlová Klára1982SK Hranice00:32:57
58Václavíková Kateřina1983AK Šternberk00:33:36
63Onderková Martina1993AK Šternberk00:34:05
726Peterková Veronika198900:37:49
834Fellnerová Adéla199100:38:57

Muži E (70 a více let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
150Vodička Jan194500:44:37

Muži D (60-69 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
113Raclavský Vlastimil1955TJ Liga 100 Olomouc00:41:13
263Vaněk Jaromír1948TJ Liga 100 Olomouc00:48:14
321Morávek Jiří1947TJ Liga 100 Olomouc00:49:57
415Kytka Zdenek Ing.1953KHS Horske sporty Moravia Olomouc00:50:20
540Král Jaromír1951TJ Liga 100 Olomouc00:52:49
629Sedláček Jan1946TJ Liga 100 Olomouc00:53:16
743Kolmaš Oldřich1952Olomouc00:53:16

Muži C (50-59 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
156Filip Václav1960KVS Olomouc00:36:31
249Zatloukal Marek1965Hlubočky00:37:20
331Fellner Martin1963Fénix SKI Team Jeseník00:39:44
410Písek Tomáš1959Liga 100, Olomouc00:43:05
533Dočkal Vlastimil1962Liga 100, Olomouc00:43:33
681Brandýs Roman196300:44:23
719Grund Jiří195900:44:45
85Kotlík Petr1956Havířov00:47:45
916Weiser Miroslav1958Havířov00:48:03

Muži B (40-49 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
122Kučera Petr1975SK Salix Grymov00:31:06
228Sedláček Josef1970AK Kroměříž00:31:52
365Martinek Jarda0000TrisK Olomouc00:33:39
452Chmelář Jan1975SK Slatinky00:35:50
520Fritscher Adam1975TJ Liga 100 Olomouc00:36:07
624Sás Ladislav1972AK Šternberk00:36:11
779Masiar Jozef1971Lutín00:36:37
864Adámek Oldřich1966TJ Liga 100 Olomouc00:37:44
975Vích Petr1973Olomouc00:38:20
1070Peřina Jiří1975Sokol Náklo00:39:49
1159Dvořák Miroslav1973Horka n. Moravou00:41:27
122Plachý Pavel1969Skrbeň00:48:36

Muži A (22-39 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
130Kovář Roman1977Liga 100 Olomouc00:31:05
218Steiner Tomáš1986AK Drnovice00:32:21
344Krajča Stanislav1983Králová00:34:28
471Skopalík Zbyněk1978KVS Olomouc00:34:40
566Krejčí Zdeněk1988Liga 100 Olomouc00:35:06
61Beneš Martin1976Bašta Team00:35:34
767Vysloužil Libor1989AC Prostějov00:36:28
868Czmero Jaromír1981UP Olomouc00:37:13
973Krejčí Tomáš1986TJ Liga 100 Olomouc00:37:34
1058Lenhart Vít1982Liga 100 Olomouc00:39:24
116Podjukl Zdeněk1995SK Hranice00:39:36
1274Machala Jan1989Cycloracing Olomouc00:40:37
1353Kuchař Jan1976SDH Vojnice00:40:46
1454Protivánek Jindřich1980Vojnice00:42:19
1569Veselý Vítězslav1988Olomouc00:53:11

Junioři 19-21 let (1994-1996)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
117Mlčoch Martin199400:36:57
214Jílek Jakub199400:49:55

Dorost 16-18 let (1997-1999) - chlapci

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Dorost 16-18 let (1997-1999) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
195Janulíková Sarah1999AK Šternberk00:13:25
223Sásová Katrin1998AK Šternberk00:14:46

Starší žactvo 14-15 let (2000-2001) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
158Zdražilová Adéla2000SK Hranice00:05:49
2119Vranová Valerie2000AK Šternberk00:06:01
3100Komárková Lucie2001AK Šternberk00:06:16
419Kostelná Marie2001TJ Sokol Nová Hradečná00:06:23

Starší žactvo 14-15 let (2000-2001) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
157Berger Jan2000AK Olomouc00:05:23
260Dvořák Tomáš2000SK Hranice00:05:29
3120Janošík Adam2000AK Šternberk00:05:35
459Zápotocký Martin2001SK Hranice00:07:13

Mladší žactvo 12-13 let (2002-2003) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
141Červená Michaela2003TJ Uničov00:04:25
250Poláková Jana2003Olympia Bruntál00:04:31
362Podjuklová Kristýna2003SK Hranice00:04:34
463Kočnarová Terezie2003SK Hranice00:04:43
556Vachutková Alena2002ZŠ Velká Bystřice00:04:55
669Zápotocká Tereza2003SK Hranice00:05:01
7103Urbášková Elena2003AK Šternberk00:05:10
8103Dohnalová Natálie2002AK Šternberk00:05:10
943Martinčíková Nikola2002Biatlon Prostějov00:05:47

Mladší žactvo 12-13 let (2002-2003) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1104Grégr Jakub2002AK Šternberk00:04:04
2101Dohnal Adam2002AK Šternberk00:04:07
397Grégr Lukáš2002AK Šternberk00:04:19
494Nesvadba Oldřich Tomáš2003AK Šternberk00:04:25
561Vavřík Martin2003SK Hranice00:04:30
691Axman Kryštof2002AK Šternberk00:04:32
742Bábek Alexandr2003Biatlon Prostějov00:06:04

Děti (přípravka) 10-11 let (2004-2005) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
136Wiedermannová Barbora2004TJ Uničov00:02:02
278Navrátilová Kristýna2004TJ Uničov00:02:05
311Gucká Marie2005Šternberk00:02:09
468Kočnarová Lucie2004SK Hranice00:02:13
57Černocká Kateřina2005Šternberk00:02:19
65Grégrová Kristýna200500:02:22
766Klanicová Hana2005SK Hranice00:02:26
829Geryková Dominika2005ZŠ Troubky00:02:30
979Čižíková Veronika2005Olomouc00:02:31
1035Hlavinková Eliška2005Rebelky Tovačov00:02:35

Děti (přípravka) 10-11 let (2004-2005) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
153Koutný Jan2005Biatlon Prostějov00:01:09
251Jáchym Kouba2004SK Přerov00:02:01
365Procházka Ladislav2004SK Hranice00:02:02
434Hořín Vojtěch2005ZŠ Troubky00:02:05
555Vachutka Jaromír2005AK Olomouc00:02:13
664Krucina Vojtěch2005SK Hranice00:02:17
799Mondek Ondřej2005AK Šternberk00:02:20
8112Kaděrka Alfréd2005Racing Department00:02:23
967Nevyjel Vojtěch2004SK Hranice00:02:23

Nejmladší žactvo 7-9 let (2006-2008) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
14Bundilová Eliška2006AK Šternberk00:01:20
277Navrátilová Tereza2007TJ Uničov00:01:26
315Janulíková Barbora2007AK Šternberk00:01:27
446Jedenástíková Anna2007TJ Sokol Mrsklesy00:01:28
526Dohnalová Eliška2006ZŠ Troubky00:01:30
682Zaorálková Anet2007AK Olomouc00:01:33
718Johanová Sára2008TJ Atletika Uničov00:01:35
810Prchlíková Eliška2006AK Šternberk00:01:37
987Machalová Julie2008AK Šternberk00:01:37
1022Urbanová Monika2006Olomouc00:01:38
1188Vojtášková Barbora2008AK Šternberk00:01:38
1271Šváčková Sofie2007SK Hranice00:01:41
13105Bucová Barbora2007Paseka00:01:48
1412Gucká Olga2007AK Šternberk

Nejmladší žactvo 7-9 let (2006-2008) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
174Motáň Michal2007Majetín00:01:21
216Spurný Šimon2006AK Šternberk00:01:22
39Vereskov Dominik2006AK Šternberk00:01:22
413Šíma Václav2008AK Šternberk00:01:26
554Koutný Ondřej2007Biatlon Prostějov00:01:26
652Kouba Jonatan2008SK Přerov00:01:27
798Mondek Tomáš2007AK Šternberk00:01:27
814Nesvadba Dan2007AK Šternberk00:01:27
976Rašner Patrik2007TrisK Olomouc00:01:27
1033Vojtášek Milan2006ZŠ a MŠ Troubky00:01:30
1131Hořín Jakub2007ZŠ a MŠ Troubky00:01:31
1232Vojtášek Ondřej2006ZŠ a MŠ Troubky00:01:31
1393Dolník Daniel2008AK Šternberk00:01:33
1420Macoun Lukáš2007Nová Hradečná00:01:33
1530Hořín Pavel2007ZŠ a MŠ Troubky00:01:33
1637Langer Jakub2008TJ Uničov00:01:34
1785Trunda Jakub2008AK Šternberk00:01:34
18111Šebesta Jan2007Kačaba Team00:01:34
19118Kaláb Jan2007Troubky00:01:35
20133Měrka Lukáš2007Olomouc00:01:37
2128Tichý Jiří2008ZŠ a MŠ Troubky00:01:40
2292Novák Ondřej2008AK Šternberk00:01:46
2327Stoklásek Mira2007ZŠ a MŠ Troubky00:01:47
24116Šmíd Ríša200700:01:51
256Horry Martin Robert2006Šternberk
2670Trna Šimon2007SK Hranice

Děti MŠ 5-6 let (2009-2010) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
139Slintáková Karolína2009AK Šternberk00:00:18
249Romaněnko Jana2009AK Šternberk00:00:18
373Kubicová Sofie2010SK Hranice00:00:21
4110Šebestová Alice2010Kačaba Team00:00:22
540Kinclová Barbora2010TJ Uničov00:00:22
624Kozáková Klára2009Olomouc00:00:23
772Zápotocká Elena2010SK Hranice00:00:27
8108Sochorová Valentýna2010Olomouc00:00:31
986Janíková Lucie2009AK Šternberk
10115Floemezue Bea2010

Děti MŠ 5-6 let (2009-2010) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
148Hrubý Jakub2009Olomouc00:00:20
28Černocký Josef2009AK Šternberk00:00:20
325Hlavačka Jan2009ZŠ Troubky00:00:21
4106Buc Dominik2010Paseka00:00:21
589Jégl Tadeáš200900:00:23
62Dudík Jakub201000:00:25
717Beneš Matěj2010Bašta Team00:00:27

Děti nejmladší 1-4 roky (2011-2014) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
137Smutková Karolína2011Olomouc00:00:14
247Hrubá Michaela2011Olomouc00:00:15
381Zaorálková Aňa2012Olomouc00:00:16
421Bundilová Alena2012AK Šternberk00:00:20
575Kolmašová Barbora201300:00:25
61Dudíková Natálka201200:00:35
7107Sporková Kristína2012Olomouc00:00:49

Děti nejmladší 1-4 roky (2011-2014) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
123Drábek Dominik201100:00:13
245Bábek Richard2011Biatlon Prostějov00:00:13
380Žáček Jakub2011Uničov00:00:15
43Beneš Michal2012Bašta Team00:00:16
596Šíma Šimon2012AK Šternberk00:00:18
690Jégl Matyáš2012AK Šternberk00:00:20
783Bednář Jan2011Olomouc00:00:22
8115Floemezue Bruno201200:00:38
938Smutek Radovan2013Olomouc00:00:50
10109Sochor Václav2012Olomouc

Učitel UP (neregistrovaní)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
141Šmídová Kateřina1984Olomouc00:14:23
276Uhlířová Martina1966UP00:21:24
339Fellnerová Ivana1962UP Olomouc00:23:53

Nejlepší příchozí - muži

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
160Machalický Marek1998AK Šternberk00:11:15
262Kobliha Milan1957LRS Vyškov00:15:34
336Čepek Viktor198000:16:17
438Čepek Michal198900:16:58

Nejlepší příchozí - ženy

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
135Kučerková Kája198100:18:35
29Hrubá Kateřina198000:18:39
312Svobodová Zuzana1966Bruntál00:19:06
478Sharon from London1981Londýn00:19:39
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.