Výsledky 2014

Ženy H (nad 45 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
143Písková Ludmila1966TJ Liga 10000:36:06
270Peterková Pavlína196900:38:09
371Minaříková Jana1966TJ Liga 100 Olomouc00:38:36
448Konečná Jarmila196800:39:45
523Čapková Pavlína196600:40:53
669Polachová Lenka1969TJ Liga 100 Olomouc00:41:40
739Brücknerová Dana196300:44:55
838Poláková Ivana196300:44:55

Ženy G (35-44 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
110Krausová Darina1974AK E. Zátopka00:30:07
251Sýkorová Šárka1976Hradec Králové00:31:50
329Nečesaná Markéta1973TJ Liga 100 Olomouc00:43:06

Ženy F (do 34 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
141Svobodová Zuzana1981AK Drnovice00:29:45
261Klímová Ivana1987AK Olomouc00:29:47
311Václavíková Kateřina1983AK Šternberk00:32:09
420Drtlová Veronika1985Litovel00:33:43
546Dřímalová Martina1989TJ Liga 100 Olomouc00:34:01
627Orságová Kristýna1985Horní Újezd00:36:39
740Fellnerová Adéla1991UK Praha00:40:10
849Aksamitová Aneta199300:40:54
936Scholasterová Darina1981Ceskealpy.cz00:47:42
1037Kostíková Šárka1981Ceskealpy.cz00:51:31

Muži E (70 a více let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
18Lajčík Alois1940AK Olomouc00:38:36
21Merta Jaroslav1935ISCAREX Česká Třebová00:41:59

Muži D (60-69 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
16Kvita Josef1951AK Emila Zátopka00:41:15
213Chytil Vladimír1950DD Všeckovice00:41:43
326Hejl Jan1953PRO SPORT Šumperk00:43:40
458Jašek Pavel1945TJ Liga 100 Olomouc00:44:13
564Vaněk Jaromír1948TJ Liga 100 Olomouc00:47:47
631Morávek Jiří1947TJ Liga 100 Olomouc00:52:08
732Frančovič Marián1952Jistota o.p.s. Prostějov00:53:27
865Sedláček Jan1946TJ Liga 100 Olomouc00:54:45
99Kolmaš Oldřich1952Olomouc00:58:29

Muži C (50-59 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
125Ženčák Jaroslav1961TJ Šumperk00:32:39
224Elischer Ivan1960AC Ústí n. Labem00:34:35
321Jína Pavel1962TJ Liga 100 Olomouc00:35:13
453Trojan Jaroslav, Ing.1962TJ Liga 100 Olomouc00:36:01
535Raclavský Vlastimil1955TJ Liga 100 Olomouc00:42:24
642Písek Tomáš1955TJ Liga 100 Olomouc00:44:12

Muži B (40-49 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
160Martinek Jarda1969Trisk Olomouc00:33:23
276Štěpán Marek1972TJ Sokol Týn n. Bečvou00:34:02
373Krumpolc Jarek1971Los Rapidos00:36:32
43Kaděrka Robert1970TTC Olomouc00:36:44
555Vích Petr1973Olomouc00:37:43
659Adámek Oldřich1966TJ Liga 100 Olomouc00:38:02
72Karger Luděk1974Moravian Team Olomouc00:38:44
845Zatloukal Marek1974Kopečkáři Hlubočky00:38:50
928Masian Jozef1971Kopečkáři Hlubočky00:39:04
1066Hansgut Rudolf1968Trisk Olomouc00:39:25
1175Pytlíček Radek1971Olomouc00:41:25
1234Dvořák Miroslav1973Horka nad Moravou00:42:31
1333Teplíček Libor1968KVS Olomouc00:43:51
145Vodák Jiří1968Moravian Team Olomouc00:49:30

Muži A (22-39 let)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
157Pelíšek David1990AK Olomouc00:30:23
244Steiner Tomáš1986AK Drnovice00:31:00
312Bitala Václav1977AK EZ Kopřivnice00:31:14
415Mach Tomáš1992Ztělesněné zlo00:32:21
530Smatana Petr1977AK Olomouc00:32:25
668Otrusina Jiří1982TJ L100 Olomouc00:34:57
717Sklenář Jakub1983VK Slavia Děčín00:35:47
874Zifčák Robin1979Fortex Mor. Beroun00:35:55
962Máčala Marcel1977Hlásnice00:36:26
1047Fritscher Adam1975TJ L100 Olomouc00:36:54
1163Kašparů Jan1980Varadero00:37:10
1272Ingr Jiří1976TJ L100 Olomouc00:37:35
134Schmidt Milan1985TEFI - TEX00:37:41
147Vařeka Pavel1975ORRERO Litovel00:38:31
1577Beneš Martin1976Bašta Team00:39:09
1618Tempír Tomáš197700:39:10
1767Koribský David1981ASK Prostějov00:39:39
1852Rossý Jan199300:40:02
1954Gogela Martin2001AK Olomouc00:41:07
2016Čepera Jan1992Ztělesněné zlo00:41:37
2119Koupil Petr1976Hlubočky00:41:49
2222Seidl Tomáš1989Flora cup Team00:43:30
2314Veselý Ondřej1986Ostrava Svinov00:44:10
2450Protivánek Jindřich1980Těšetice00:44:47
2556Příborský Aleš (trasérka Petrová K.)1980NEVIDOMÝ00:49:16

Junioři 19-21 let (1993-1995)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Dorost 16-18 let (1996-1998) - chlapci

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Dorost 16-18 let (1996-1998) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1304Hýblová Kateřina1998Prostějov00:17:27

Starší žactvo 14-15 let (1999-2000) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
131Nýdecká Barbora2000TJ Uničov00:07:11
2159Birnbaumová Tereza2000SK Hranice00:07:12
3160Zdražilová Adéla2000SK Hranice00:07:12

Starší žactvo 14-15 let (1999-2000) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
176Berger Jan2000AK Olomouc00:06:05
2120Koupil Michal1999Hlubočky00:06:13
3119Kožušníček Aleš2000Hlubočky00:06:27
4141Bruckner Martin200200:07:21
5140Bruckner Tomáš200200:08:32

Mladší žactvo 12-13 let (2001-2002) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
132Vrubelová Denisa00:04:35
252Zbožková Andrea2001Klub koloběhu Lipník00:04:44
356Bednaříková Alena2001Klub koloběhu Lipník00:04:51
4158Kostruchová Tereza2002SK Hranice00:04:53
578Vachutková Alena2002Velká Bystřice00:04:58
653Plánková Karolína2001Klub koloběhu Lipník00:05:16
772Dohnalová Natálie2002AK Šternberk00:05:38
846Slezáková Petra2001TK Olymp Olomouc00:05:40
962Pírková Zuzana2001Klub koloběhu Lipník00:05:50
1066Suchánková Adéla2002Klub koloběhu Lipník00:05:51

Mladší žactvo 12-13 let (2001-2002) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
171Dohnal Adam2002AK Šternberk00:04:09
297Janošík Adam2001AK Šternberk00:04:12
377Žlutíř Marek2001SG Olomouc00:04:16
4156Burdej Daniel2002SK Hranice00:04:17
561Suchánek Vojtěch2002Klub koloběhu Lipník00:04:35
614Grégr Lukáš2002AK Šternberk00:04:39
727Axman Kryštof2002AK Šternberk00:04:42
8157Zápotocký Martin2001SK Hranice00:04:46
933Hýbner Stanislav2001TJ Uničov00:04:47
10155Krist Tomáš2002SK Hranice00:05:12
1157Raška Lukáš2001Klub koloběhu Lipník00:07:00

Děti (přípravka) 10-11 let (2003-2004) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
120Grégrová Tereza2004AK Šternberk00:02:05
259Urbášková Elena2003AK Šternberk00:02:07
316Poláková Jana2003TJ Olympia Bruntál00:02:10
43Červená Michaela2003TJ Uničov00:02:12
5117Melcrová Elen200400:02:15
6150Podjuklová Kristýna2003SK Hranice00:02:16
7153Kočnarová Tereza2003SK Hranice00:02:17
8106Navrátilová Kristýna2004TJ Uničov00:02:18
942Máčalová Veronika2004AK Šternberk00:02:19
107Sasová Gabriela2004AK Šternberk00:02:22
1186Polanská Michaela2004Hradec Králové00:02:22
12154Zápotocká Tereza2003SK Hranice00:02:28
13151Berná Zuzana2004SK Hranice00:02:38
1491Ingrová Dorota2004Nemilany00:02:39
1563Pírková Tereza2003Klub koloběhu Lipník00:02:50
1683Vodáková Anna2004Moravian Team OL00:02:59
17102Pavlíčková Monika200400:03:00
18152Hotařová Eva2003SK Hranice00:03:10
1970Plhalová Aneta2003Klub koloběhu Lipník00:03:52
2067Mirgová Patricie2003Klub koloběhu Lipník00:03:52

Děti (přípravka) 10-11 let (2003-2004) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
138Nýdecký Jakub2003TJ Uničov00:02:08
217Polák Jan2003TJ Olympia Bruntál00:02:10
3147Kobliha Lukáš2003SK Hranice00:02:11
441Nesvatba Tomáš2003AK Šternberk00:02:12
5145Valach Matyáš2003SK Hranice00:02:27
6143Vavřík Martin2003SK Hranice00:02:29
774Konečný Michal2003Klub koloběhu Lipník00:02:30
8144Brychta Karel2004SK Hranice00:02:31
975Janota Vojta2003Klub koloběhu Lipník00:02:41
10149Beneš Vojtěch2003SK Hranice00:02:42
11146Kuchař Adam2003SK Hranice00:02:52
12148Blabla Michal2003SK Hranice00:03:08

Nejmladší žactvo 7-9 let (2005-2007) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
119Bundilová Eliška2006AK Šternberk00:01:26
2129Kročová Lucie2005SK Hranice00:01:27
354Švestková Jolana2005AK Šternberk00:01:30
418Černocká Kateřina2005AK Šternberk00:01:33
5135Klanicová Hana2005SK Hranice00:01:34
6134Lovětínská Zuzana2005SK Hranice00:01:34
723Janulíková Barbora2007AK Šternberk00:01:37
894Chládková Eliška2006AK Šternberk00:01:38
9107Navrátilová Tereza2007TJ Uničov00:01:38
1055Švestková Daniela2007AK Šternberk00:01:40
1158Solovská Kateřina2006TJ Uničov00:01:41
12133Burdejová Karolína2005SK Hranice00:01:42
1340Vrubelová Petra2007TJ Uničov00:01:43
14132Šváčková Sofie2007SK Hranice00:01:45
15116Nohejlová Kateřina2006Olomouc00:01:45
16138Vítková Vera2007SK Hranice00:01:45
17103Čížková Veronika2005Olomouc00:01:45
18121Žlutířová Helena2005Olomouc00:01:47
198Kinclová Elen2006TJ Uničov00:01:48
2081Kargerová Adéla2007Atletické přípravy OL00:01:50
2189Skácelová Hana2006Atletické přípravy OL00:01:50
22131Hegerová Aneta2006SK Hranice00:01:50
23130Sommerová Tereza2007SK Hranice00:01:50
24136Berná Leona2007SK Hranice00:01:50
2528Martochová Livie2007Hranice00:01:52
2698Brodová Klára2005Olomouc00:01:52
27128Lekešová Dominika2005SK Hranice00:01:53
28137Vavříková Tereza2007SK Hranice00:01:53
29142Kovářová Michaela200700:02:00
3022Valová Adéla200600:02:03

Nejmladší žactvo 7-9 let (2005-2007) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
179Vachutka Jaromír2005AK Olomouc00:01:21
230Vrána Jakub2005Olomouc00:01:22
324Koutný Jan2005Biatlon Prostějov00:01:23
487Spurný Šimon2006AK Šternberk00:01:30
568Kaděrka Alfréd2005Racing Department00:01:31
62Mondek Ondřej2005AK Šternberk00:01:33
71Mondek Tomáš2007AK Šternberk00:01:36
848Obšil Břetislav2007AK Šternberk00:01:36
926Gogolka Richard2005Sokol Nová Hradečná00:01:37
10126Hrazdil Jakub2005SK Hranice00:01:38
1136Hýbner Matěj2005TJ Uničov00:01:40
12139Černý Adam2006SK Hranice00:01:40
134Koudela Jakub2007AK Šternberk00:01:44
14125Koutný Matěj2007SK Hranice00:01:44
1525Koutný Ondřej2007Biatlon Prostějov00:01:47
1692Belej Adam2005AK Šternberk00:01:49
17127Juráň Michal2007SK Hranice00:01:50
1890Ingr Tobiáš2006Nemilany00:01:51
1912Dudík Ondřej200700:02:00
2034Opletal Jakub200700:02:22
21124Rozsíval Petr2005SK Hranice00:02:26
2244Nesvatba Dan2007AK Šternberk

Děti MŠ 5-6 let (2008-2009) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
151Kubíková Daniela200800:00:22
239Šebestíková Eliška2009TJ Uničov00:00:23
385Sýkorová Julie2009Hradec Králové00:00:24
4101Oklešťková Jolana2009Olomouc00:00:26
5111Koupilová Eliška2009Hlubočky00:00:26
629Martochová Apolena2009SK Hranice00:00:28
75Laňová Anna2009SK Hranice00:00:30

Děti MŠ 5-6 let (2008-2009) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
113Langer Jakub2008TJ Uničov00:00:18
264Šíma Václav2008AK Šternberk00:00:18
347Obšil Jiří2008AK Šternberk00:00:19
435Opletal Lukáš200900:00:19
560Dolnik Daniel2008AK Šternberk00:00:20
643Máčala Antonín2008AK Šternberk00:00:20
799Broda Jakub200800:00:21
8100Broda Jan200800:00:22
949Kubík Jan200900:00:22
1095Swaczyna Šimon200900:00:22
1180Novák Ondřej2008AK Šternberk00:00:23
1215Vysloužil Bohumil200900:00:23
1393Šatánek Jakub2009Olomouc00:00:25
14114Sommer Tomáš2009SK Hranice00:00:25
15112Gerla Petr2009SK Hranice00:00:25
1645Jegl Tadeáš2009AK Šternberk00:00:27
17110Urbánek Vojtěch200900:00:30

Děti nejmladší 1-4 roky (2010-2013) - dívky

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
19Kinclová Barbora2010TJ Uničov00:00:15
2115Ptáčková Erin2010SK Hranice00:00:15
3122Hýblová Jana2010Prostějov00:00:16
4109Urbánková Tereza201100:00:17
582Kargerová Eva2010Atletické přípravy OL00:00:20
696Swaczynová Zuzana201100:00:22
750Kubíková Karolína201200:00:22
8123Bea Iloemezue201000:00:22
9113Štolcarová Marie2011SK Hranice00:00:24
106Látalová Lili2011AK Šternberk00:00:30
1111Dudíková Natálie201200:00:36

Děti nejmladší 1-4 roky (2010-2013) - chlapci

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1104Beneš Matěj2010Bašta Team00:00:15
288Kantor Tomáš201000:00:16
310Dudík Jakub201000:00:16
484Sýkora Štěpán2011Hradec Králové00:00:17
5105Beneš Michal2012Bašta Team00:00:18
673Tempír Lukáš2010Olomouc00:00:18
721Vala Jiří201000:00:27
8108Jébl Matyáš2012AK Šternberk00:00:27
965Šíma Šimon2012AK Šternberk00:00:39
1069Drábek Dominik201100:00:49
11118Koribský Jakub2013ASK Prostějov00:01:22

Učitel UP (neregistrovaní)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1308Uhlířová Martina1966UP Olomouc00:21:36
2306Fellnerová Ivana1962UP Olomouc00:24:24

Student UP (neregistrovaní)

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1305Voráč Dominik1994MK Prostějov00:11:41

Nejlepší příchozí - muži

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1303Kubík Daniel1978Olomouc00:16:38
2300Kubík Karel1983Bruntál00:18:03

Nejlepší příchozí - ženy

PořadíStartovní čísloJménoRok narozeníza organizaciCíl - čas
1301Kubíková Marcela1985Bruntál00:16:45
2302Kubíková Ivana1979Olomouc00:18:27
3307Kopýtková Michaela1982Olomouc00:24:59

Studenti SŠ - muži (neregistrovaní)

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.

Studenti SŠ - ženy

Kategorie neobsahuje žádné výsledky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace.